Фільтрувати матеріали за датою: Четвер, 05 серпня 2021 — Інформаційний портал міста Олевськ

У Коростені пройде Фестиваль дерунів

На День деруна запрошують всіх бажаючих у Коростень. Цьогоріч Фестиваль проведуть традиційно у першу суботу вересня.

Про це 5 серпня повідомила Коростенська міська рада:

“ХІІІ Фестиваль дерунів відбудеться 4 ВЕРЕСНЯ 2021 року в парку “Древлянському”.

Турагенства вже пропонують бажаючим зі столиці тур на деруни в Коростень. Коштує така поїздка 450 грн за дорогу туди й назад, екскурсію в парку та вільний час на деруни.

Минулого року через карантині обмеження свято відмінили. Тому цього року організатори обіцяють порадувати відвідувачів не лише смачними дерунами, а й іншими цікавинками.

Школярам із багатодітних малозабезпечених родин виділять по 2 тисячі гривень

Уряд запровадив у 2021 році виплату одноразової грошової допомоги на дітей з багатодітних малозабезпечених сімей для підготовки до навчального року у сумі 2 000 гривень на кожну дитину, яка станом на 1 серпня 2021 року має вік 6 – 18 років (включно).

Арсеній Пушкаренко: «Слуга Народу» у Верховній Раді виконує свою передвиборчу програму

Протягом першого півріччя 2021 року роботи Верховної Ради ми з колегами по парламенту розглянули 700 законопроєктів, з яких 170 ухвалили вцілому та 110 прийняли за основу. Серед них проєкти законів, які розв’язують низку соціальних, економічних, екологічних проблем. Кожен з них став кроком виконання передвиборчої програми «Слуги Народу». Ось десять рішень парламенту, які, на мою думку, стали найважливішими для країни загалом і для Житомирської області зокрема.

Підписатися на цей канал RSS