Вiзит першого заступника голови ЖитомирськоЇ обласноЇ ради – Сергiя Крамаренка на Олевщину

11 серпня з робочою поїздкою  Олевський район відвідав

перший заступник голови Житомирської обласної ради  Сергій Крамаренко.

Метою візиту була перевірка використання коштів, передбачених на депутатську діяльність, спрямованих С.Крамаренком на соціальні питання закладів, установ та організацій Олевського району, вивчення та взяття під особистий контроль невідкладних потреб суб’єктів господарювання та жителів Олевщини.

Згідно з робочим графіком, Сергій Михайлович відвідав майновий комплекс Олевського стадіону «Колос», де в цей час проходив суботник з благоустрою, організований міською радою, районним центром зайнятості та Олевською ДЮСШ. Саме за кошти, направлені депутатом Крамаренком, для потреб стадіону були придбані три газонокосарки, встановлено насосну станцію, підключено елек­троенергію, закуплено спортивну форму, інвентар та меблі для Олевської ДЮСШ. Придбано також спортивну форму та костюми і виділені кошти для забезпечення участі в обласній першості з футболу команди «Полісся» (м.Олевськ).

Під особистим контролем в першого заступника голови обласної ради знаходиться й питання виготовлення проектно–кошторисної документації на реконструкцію стадіону «Колос», найближчим часом за депутатські кошти буде придбано на даний об'єкт звукову апаратуру та спортивний інвентар для юних спорт­с­менів. Перевіривши доцільність використання коштів, Сергій Михайлович взяв участь в суботнику, особисто випробував газонокосарку та якість роботи насосної станції з поливом. Після цього провів робочу нараду відразу на стадіоні з головою Олевської районної державної адміністрації Дмитром Лазаренком, депутатами Олевської районної та міської рад – Володимиром Рабошем, Віктором Шапордою, Володимиром Халімончуком та директором ДЮШС Валерієм Шапордою щодо розвитку фізкультурно-спортивного руху на Олевщині, реконструкцій та розбудови спортивної інфраструктури

Після відвідування стадіону, С. Крамаренко відправився разом з депутатами в місце  розташування Національної гвардії в місті Олевськ, де поспілкувався з командиром та бійцями, перевірив умови, де живуть нац­гвардійці, пообіцявши зі своєї сторони при необхідності всіляку підтримку та допомогу.

Відвідавши райцентр, радикальний депутат направився в найвіддаленіші села - Майдан–Копищанський та Копище. Приїзд першого заступника голови обласної ради для жителів даних населених пунктів був справжньою несподіванкою. В Майдані–Копищанському Сергій Михайлович перевірив роботу місцевого ФАПу  та митного посту, детально вивчивши та обговоривши з медиками, працівниками митниці та місцевими жителями всі проблемні питання та шляхи їх вирішення. Так, саме за ініціативи депутата Крамаренка та за квотою Радикальної партії Олега Ляшка на прикордонне село Майдан–Копищанський  виділені кошти для встановлення вуличного освітлення.

Прибувши в сусіднє село Копище, депутат відправився на прикордонну заставу, вивчив та обговорив з прикордонниками питання по охороні державного кордону, умови проходження служби прикордонниками.

Наступним пунктом візиту С. Крамаренка були колишнє приміщення Копищанської сільської ради, яке планується реконструювати під дитячий садок та Копищанська загальноосвітня школа.

Необхідність відкриття садочку в с. Копище визріла давно, адже  батьки більше сотні дітей бажають, щоб їх малеча відвідувала дитячий садок. Сергій Михайлович пообіцяв своїм виборцям максимально пришвидшити даний процес. Не залишилась без уваги і місцева школа, для якої виділено кошти в сумі 15 тис. грн на придбання новеньких парт до початку нового навчального року.

По завершенню свого візиту, Сергій Крамаренко провів робочу нараду з депутатами Олевської районної та міської рад від Радикальної партії Олега Ляшка, основну увагу під час якої головний радикал Житомирщини акцентував на контролі депутатами доцільності використання коштів на соціальні потреби району, направлені з обласного бюджету та передбачених на депутатську діяльність.

Так, рішенням сесії обласної ради від 27.07.2017 року виділено кошти для Олевської та Білокоровицької ОТГ за наступним призначенням:

- на виготовлення ПКД на будівництво вуличного освітлення в с. Майдан;

- встановлення металопластикових вікон, вхідних дверей, водостічних козирків та штор, занавісу для клубу с. Стовпинка;

- придбання матеріалів для проведення поточного ремонту ФАП с. Стовпинка;

- придбання меблів та тюлю для бібліотеки с.Стовпинка;

- придбання розвиваючих іграшок для ДНЗ с. Стовпинка;

- придбання ноутбука та звукової апаратури для Олевської ДЮСШ;

- придбання шкільних парт та стільців для Копищанської ЗОШ;

- придбання тенісних та більярдних столів для будинку культури с. Зольня.

- встановлення туалету в Білокоровецькій ЗОШ І-ІІІ ст.

Також за сприянням Сергія Крамаренка, на основі звернення від депутатів та розпорядників коштів установ, закладів та організацій Олевського району були направлені кошти в минулому році на наступні потреби:

- Стовпинській міській раді Олевського ра­йону (для придбання іграшок для дошкільного закладу освіти Стовпинської сільської ради; для придбання обладнання та матеріалів для фельдшерсько-акушерського пункту с.Стовпинка; для придбання металопластикових вікон в приміщення сільського клубу і бібліотеки.

- Копищенській сільській раді Олевського району для облаштування дитячого майданчика в с Копище та проведення благоустрою даного населеному пункту. Проте  кошти так і не були освоєні завдяки бездіяльності сільського голови.

- Олевській міській раді для виготовлення проектно - кошторисної документації та проведення капітального ремонту покрівлі житлового будинку по вул. Володимирська,1 в м. Олевську.

- Олевській дитячо - юнацькій спортивній школі для придбання основних засобів та інвентаря для районного стадіону.

- Сектору культури Олевської РДА для придбання музичного обладнання для міського Будинку культури.

- Олевському районному Центру первинної медико - санітарної допомоги для придбання та встановлення металопластикових вікон ФАПу смт. Бучмани, проведення ремонту, закупівлі меблів та обладнання ФАПу с. Стовпинка та придбання і встановлення металопластикових вікон СЛА с. Рудня – Хочинська.

- Відділу освіти Олевської РДА для придбання спортивного інвентаря, проведення поточного ремонту для Стовпинської ЗОШ та придбання і встановлення металопластикових  дверей для Новобілокоровицької ЗОШ № 3.

- Бучманівській ЗОШ І-ІІ ступенів Олевського району для придбання мікшерного пульту, радіосистеми, багатофункціонального пристрою (МФУ), мікрофонної стійки, світломузичної кулі.

- КУ «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Житомирської обласної ради м. Житомир для придбання електрокардіографа та іншого обладнання для потреб відділення – пункту тимчасового базування бригад екстреної медичної допомоги с. Білокоровичі Олевського району Коростенської підстанції.

- Білокоровицька  ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Олевського району для придбання багатофункціонального пристрою (МФУ) , ноутбука, проектора.

- Білокоровицькій сіль­ській раді Олевського району для придбання та встановлення дитячого ігрового майданчика в ДНЗ «Ромашка» № 14 с. Білокоровичі.

- Новобілокоровицькій селищній раді Олевського району для проведення благоустрою с. Новобілокоровичі.

- Новобілокоровицькій ЗОШ І-ІІІ ст. № 2  Олевського району для придбання мультимедійного екрану та проектора.

- Новобілокоровицькій ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 Олевського району для придбання мультимедійного проектора та комп’ютера.

- Амбулаторії загальної практики сімейної медицини с. Білокоровичі Олевського району для придбання багатофункціонального пристрою для друку, сухожарової шафи Пг-20, ЕКГ апарату, апарату електрофорезу.

- Жубровицькій сільській раді Олевського району для придбання твердопаливного котла та музичної апаратури для Жубровицького Будинку культури, а також придбання дитячого майданчика для ДНЗ № 15 «Чебурашка» с. Жубровичі та принтера для бібліотеки с. Жубровичі.

- Олевському районному центру первинної медико–санітарної допомоги - придбання комп’ютерної техніки.

- Сущанській сільській раді Олевського району для облаштування та приведення в належний стан стадіону у с. Сущани.

- Кишинській ЗОШ І-ІІІ ступенів Олевського району для придбання ксероксу, музичного центру, радіомікрофону, звукової колонки.

- КУ «Олевська центральна районна лікарня» для ремонту неврологічного відділення та придбання фотометра МБФ -540 для Кам’янської СЛА.

- Зольнянській сільській раді для благоустрою села Зольня.

- Зубковицькій ЗОШ І-ІІІ ст. для придбання звукопідсилювальної апаратури.

- Зубковицькій сільській раді для придбання кухонного обладнання  та постільної білизни для ДНЗ «Малятко», придбання освітлювальних приладів та гардин для будинку культури.

- Радовельській сільській громаді Олевського району для придбання дитячого ігрового майданчика для с. Пояски.

- Покровській сільській раді для ремонту БК та благоустрою села Михайлівка.

Це далеко не повний перелік об’єктів, про­фінансований за сприяння Сергія Крамаренка.

Останнє редагуванняПонеділок, 04 вересня 2017 20:21

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається