Нові райони Житомирщини: Верховна Рада України прийняла відповідну постанову

Верховна Рада України 17 липня прийняла Постанову № 3650 «Про утворення та ліквідацію районів». Згідно з документом, відтепер в країні 138 районів, а старі 490 районів парламент ліквідував. За це рішення проголосувало 238 народних депутатів.

Зокрема, у Житомирській області залишиться лише 4 райони: Бердичівський район, Житомирський район, Коростенський район, Новоград-Волинський район.

«Згідно з Постановою, межі районів встановлюються по зовнішній межі територій сільських, селищних, міських територіальних громад, які входять до складу відповідного району. Постановою ліквідовано всі райони в областях згідно чинним адміністративно-територіальним поділом. Постановою встановлено, що вибори депутатів районних рад районів, ліквідованих відповідно до пункту 3 цієї Постанови, не проводяться. Центральній виборчій комісії доручено забезпечити формування виборчих округів та проведення місцевих виборів згідно з адміністративно-територіальним устроєм, визначеним цією Постановою. Постанова набирає чинності з дня, наступного за днем її опублікування, крім пунктів 1, 3 щодо ліквідації та утворення районів на тимчасово окупованих територіях Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, Донецької та Луганської областей, які набирають чинності після повернення цих територій під загальну юрисдикцію України (відновлення територіальної цілісності України та відновлення повноважень органів державної влади України на відповідній території)», - йдеться у повідомленні.

За проєкт постанови №3650 проголосували 238 народних депутатів, з п’яти парламентських фракцій голоси «за» були лише від «Слуги народу». Щодо мажоритарників від Житомирської області, то п'ятеро проголосували за утворення нових районів, Сергій Кузьміних (фракція партія «Слуга народу») на засіданні відсутній.

Останнє редагуванняП'ятниця, 17 липня 2020 17:07

Схожі матеріали (за тегом)

Останні з Редактор

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається