Проголосували «За»

На черговій сесії Олевської міської ради депутати підтримали ініціативу Сергія Гончара і проголосували за обмеження заробітних плат працівникам міської ради.

Сесія розглядала 41 питання порядку денного, але головні з них стояли першими у плані цього засідання. Спочатку народні обранці заслухали інформацію Зеновія Фіца про епідситуацію із захворюваністю на COVID-19 в районі, погодили питання надання матеріальної допомоги 21 жителю громади.
Наступне питання про преміювання, надання матеріальної допомоги і встановлення надбавок до посадового окладу секретарю ради на період виконання ним посадових обов’язків міського голови у розмірі 80% від окладу, більшістю голосів (у залі були присутні 27 депутатів, окрім трьох – «за») – відхилено. «Віталію Олексійовичу, я вам говорив, не виносьте це питання на сесію, не позортеся перед народом. Ви ще не заслужили», – теза від депутата Миколи Кочина. Після оприлюднення доходів за минулий рік, захмарні зарплати керівництва ОТГ вразили ще одного обранця – Павла Демковича: «Давайте краще збільшимо зарплати санітаркам. Це в наших силах». «Хоча би на час пандемії», – підтримала загальну думку Ганна Кручко.
Так само відхилено питання внесення змін до складу виконавчого комітету. І врешті питання «Про розгляд заяви депутата Сергія Гончара» (текст заяви ми друкували у минулому номері). Після емоційного виступу самого автора заяви з пропозицією зменшити зарплати у міській раді і появи за трибуною його візаві – радника голови міської ради Олега Омельчука Андрія Іванова, викликало справжню бурю протесту. Депутати стукали по столах, викрикували: «Геть!», Віталій Шейко просив дати змогу продовжити сесію. Врешті у роботі сесії було зроблено перерву, після якої, вже за відсутності Андрія Іванова, депутати підтримали заяву Сергія Гончара. Так що ж хотів сказати радник мера?

матеріал  газети "Зорі над Убортю".

Схожі матеріали (за тегом)

Останні з Редактор

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається