Депутати створили комунальне підприємство Олевськ-РесурсІнвест

13 червня на сесії Олевської ОТГ було створено комунальне підприємство Олевськ-РесурсІнвест. Підприємство займатиметься видобутком всіх корисних копалин, які є на території ОТГ: піску, торфу, каменю, бурштину тощо.

Багатогалузеву діяльність підприємства пояснюють тим, що краще одразу вказати видобування всіх корисних копалин та передбачити виробництво власної продукції, ніж потім вносити зміни. Підприємство діятиме за принципами самофінансування та погоджуватиме свою діяльність з міською радою. Контролюючу функцію також забезпечуватиме наглядова рада.

Заступник міського голови Олександр Ніколайчук зазначив: "Щоб не було спекуляції: сьогодні ми лише створюємо комунальне підприємство. Ми не призначаємо керівників, ми не передаємо приміщення - ми лише створюємо. В подальшому будемо обговорювати структуру та тимчасове керівництво, яке зможе зареєструвати дану установу... Ми не говоримо сьогодні про щось абстрактне: бурштин, берилій чи ельмініти. Ми говоримо про конкретику: пісок, глину, торф - про те, що сьогодні є, про те, що сьогодні чітко визначено законодавством, що це корисна копалина місцевого значення. Це те, що сьогодні в нас вдосталь і те, що сьогодні добувається нелегально, тому що в Олевському районі жодного підприємства по видобутку піску немає".

За дане питання депутати проголосували одноголосно "за". В свою чергу, депутат ОТГ Зіновій Фіц додав: "Звичайно, це потрібно було зробити ще 2014 року. Тому, в даному аспекті, Олег Васильовичу, ми підтримуємо. Не слухайте Ви тих, хто розказує про те, що Фіц проти комунального підприємства. Я за обома руками і ми повинні зробити цей крок... Присутні тут в.о. старост: це рішення доведіть до людей і скажіть, що ми робимо перший крок для того, щоб увійти в правове поле".

http://olevsk.com.ua/node/12820

Останнє редагуванняПонеділок, 04 вересня 2017 20:23

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається