Під новим дахом спокійно і під час злив, і під час снігопадів.

Природа останнім часом не є прихильною до людства: залиті великі і малі міста. Нам шкода людей,  які проживають у непридатних для життя будівлях. Пригадуємо, як ми, мешканці  будинку №1 по вул. Володимирська, ходили по всіх владних установах зі своєю проблемою (ремонт даху будинку). Протягом 10-ти років ми страждали через те, що покрівля протікала. Вода досягала четвертого поверху. А при нинішніх зливах, вона сягнула б і  першого.

Сьогодні ми дякуємо долі, що на нашому шляху зустрілася добра, відкрита людина – Сергій Михайлович Крамаренко, який і згодився нам допомогти. Ми часто згадуємо, як зі щирою посмішкою він зустрів нас, жінок молодшого і поважного віку. Він і став нашим порадником. Він зумів об’єднати всі гілки влади: і голову міської ради О. В. Омельчука, голову районної ради В. М. Троца, голову райдержадміністрації Д. О. Лазаренка, депутата обласної ради О. В. Ніколайчука, аби вирішити спільну нашу біду – питання реконструкції даху.

   Сьогодні ми під новим красивим дахом почуваємося спокійно і під час злив, і під час снігопадів. Крім того, Сергій Крамаренко допомагає і дитячим садочкам, і лікувальним установам, і людям, які мають проблеми з житлом, і тим, хто потребує лікування. Це депутат, який пліч-о-пліч іде зі своїми виборцями, і не тільки з виборцями, а із будь-якою людиною, яка потребує допомоги.

Від душі бажаємо Сергію Михайловичу здоров’я, кар’єрного  і професійного росту, щоб на вашому життєвому шляху зустрічались добрі люди.

Мешканці буд. №1 по вул. Володимирська, м. Олевськ.

За інформацією газети "Зорі над Убортю".

Останнє редагуванняП'ятниця, 10 серпня 2018 16:47
Детальніше в цій категорії: « Подяка Подяка »

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається