Фільтрувати матеріали за датою: П'ятниця, 11 грудня 2020 — Інформаційний портал міста Олевськ

Арсеній Пушкаренко: Правоохоронні органи мають звітувати про розслідування пожеж на Житомирщині

Правоохоронні органи повинні надати суспільству інформацію про те, як проходить розслідування пожеж на Житомирщині навесні цього року, які збитки понесла держава і кого треба притягнути до відповідальності.

З відповідним запитом до Офісу Генпрокурора, СБУ, Нацполіції та ДБР звернувся народний депутат від фракції «Слуга народу» Арсеній Пушкаренко разом із членами МФО «Житомирщина» – Тетяна Грищенко, Богдан Кицак, Дмитро Костюк, Сергій Кузьміних та Ігор Герасименко.

«Ми хочемо дізнатися, як триває розслідування кримінальних проваджень за фактом цих пожеж, чи є коло підозрюваних, чи був хтось затриманий і які збитки понесла держава. Ми переконані, ця інформація має бути публічною – і Житомирщина, і все суспільство мають знати правду, хто винен у цій надзвичайній ситуації», - зазначив Арсеній Пушкаренко під час брифінгу у Верховній Раді.

Він наголосив, що цьогорічні пожежі на Житомирщині стали найбільшими з 1996 року. Вони завдали великої шкоди флорі та фауні: понад 50 тисяч гектарів лісів палало, з них 24 тисячі – погорільники і більше не підлягають оновленню.

Підписатися на цей канал RSS