День усиновлення — свято врятованих життів.

З нагоди Дня усиновлення – свята людяності, милосердя і великодушності, в приміщені ЦХЕТУМ м.Олевськ відбувся урочистий захід, організований КУ «Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олевської міської ради» за сприяння служби у справах дітей РДА: з урочистою частиною та концертом.

Свої щирі вітання усиновлювачам, прийомним батькам та опікунам висловив заступник голови Олевської міської ради Я.М.Осипчук. Від міської ради він вручив Подяки М. І.Сороці, І.М.Цикозі, А.В.Савченку та В.М.Савченко, Н.В.Макарчук, О.М.Ісупову та Г.З.Ісуповій, М.Я.Басюк, В.А.Макарчук, Т.П.Охрімчук, О.О.Косі, К.Г.Комісаровій, Р.С.Курильчук та Т.А.Коваль.
З вітальною промовою виступила начальник служби у справах дітей РДА Г.В.Орищук, яка нагородила Подяками районної ради та райдержадміністрації Г.Г.Омельчук та В.О.Омельчук, А.М.Вакуліч та І.А.Вакуліч. 
Окрім відзнак усім нагородженим були вручені квіти та подаровано концерт за участю хореографічного колективу Варварівської ЗОШ «Перлина», Вероніки Мамич, Аліни Бреслаш, Наталії Власюк, Павла Шинкаря та хореографічного колективу «Сузір’я». 
На фото: усиновлювачі, опікуни, піклувальники, батьки-вихователі, прийомні батьки разом із працівниками служби у справах дітей РДА та КУ «ЦСССДМ Олевської міської ради».

Останнє редагуванняПонеділок, 02 жовтня 2017 15:22

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається