В Олевську відзначили День працівника лісу

Сьогодні, 17 вересня, Україна відзначає День працівника лісу. Напередодні в лісгоспах Олевська відбулись урочисті заходи з нагоди свята. Лісників вітали представники ОТГ та районної ради, а також керівництво підприємства.

В ДП «Олевське лісове господарство» голова районної ради Віктор Троц вручив грамоти Кравчуку Олександру Петровичу, Шмат Віталію Миколайовичу та Вознюку Олександру Володимировичу. Секретар Олевської ОТГ Віталій Шейко вручив грамоти Козловець Світлані Миколаївні, Майгун Валентину Володимировичу та Палько Галині Людвиківні. Також велику кількість грамот та подяк з грошовою винагородою вручив своїм підлеглим керівник підприємства Олександр Бондарчук.

Звучали привітання і в ДП «Олевський лісгосп АПК». На урочистому заході були присутні: начальник лісового відділу ЖОКАП «Житомироблагроліс» Сергій Гриценко, заступник голови районної ради Олександр Ковальчук, заступник голови ОТГ Олександр Ніколайчук, а також керівник підприємства В'ячеслав Колодяжний. Грамоти та грошові нагороди отримали: Раїса Мосюковська, Сергій Вовк, Володимир Осипчук, Олександр Гілюк, Василь Охремчук, Олександр Мельник, Віталій Корнейчук, Сергій Редько та інші.

http://olevsk.com.ua/node/13105

Останнє редагуванняСереда, 20 вересня 2017 11:51

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається