Біотехнологічний ліцей «Радовель».

8 травня, депутатами Олевської районної ради одностайно прийнято рішення про реорганізацію Радовельської середньої школи в Біотехнологічний ліцей «Радовель» і про утворення Наглядової ради ліцею.

Наразі планується, що цей ліцей залишиться державним, безкоштовним, буде працювати у повній відповідності до державних освітніх стандартів, надавати освітні послуги у отриманні дітьми повної середньої освіти.

Плануються в ліцеї і реорганізаційні зміни, а саме: буде створено новий освітній простір не тільки для учнів, а й для їх батьків і вчителів, та, звичайно, громади в цілому. Це означає що навчання дітей буде органічно пов’язане з реальним життям.
Буде налагоджена співпраця ліцею з Житомирським аграрним університетом, з кількома європейськими університетами та кількома європейськими школами.

Ці зміни відкриють горизонт можливостей, як для безпосереднього спілкуванні дітей, так і взаємного збагачення та створення спеціальних програми розвитку, як діючих вчителів так і залучення до співпраці у ліцеї нових.

Останнє редагуванняЧетвер, 10 травня 2018 13:25

Останні з Редактор

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається