Міжнародна Благодійна Організація «Надія в дії» в Зубковичах

В селі Зубковичі за допомогою Міжнародної Благодійної Організації «Надія в дії» відбулася євангелізація під назваю «Клініка». Лікарі-волонтери надавали безкоштовні консультації жителям села Зубковичі, також люди мали змогу пройти безкоштовне обстеження на сучасному медичному обладнанні.

Під час акції пропагандувався здоровий образ життя, правильна християнська мораль.

Міжнародна Благодійна Організація «Надія в дії» працює на території України з 2002 року. Проектом МБО є Християнська Мобільна Медична Команда (ХММК). За час існування ХММК було проведено приблизно 300 благодійних медичних акцій і безкоштовно обстежено понад 75 000 людей із різних регіонів України. З 2014 року, з початком військових дій на Сході країни, команда здійснила 13 тижневих поїздок у зону АТО.

Метою діяльності організації є надання різноманітної благодійної допомоги. Команда волонтерів (лікарів, медичних сестер, фельдшерів, психологів та ін.) разом із представниками євангельських церков, місцевими працівниками сфери охорони здоров’я та іншими організаціями надає безкоштовні медичні консультації, проповідує Слово Боже, проводить просвітницьку роботу щодо здорового способу життя і профілактики розповсюджених хвороб.

Протягом благодійних виїздів команди населення має змогу отримати консультації таких спеціалістів: терапевта, сімейного лікаря, педіатра, гінеколога, хірурга, травматолога, офтальмолога, стоматолога, вертебролога, отоларинголога та психолога. До спектру обстежень, які допомагають лікарям мобільної команди у постановці діагнозу, належать: електрокардіографія, ультразвукова діагностика та експрес-лабораторія. Також працює офтальмологічний кабінет, де пацієнтам вимірюють внутрішньо-очний тиск, перевіряють гостроту зору і підбирають окуляри, які вони отримують у подарунок. Після обстеження пацієнт отримує рекомендації лікаря і, при необхідності, безкоштовні ліки.

Після медичного обстеження кожен пацієнт має можливість поспілкуватися з християнським консультантом і безкоштовно отримати літературу. Знайомство та подальше спілкування з місцевими церквами допомагає таким людям продовжити пізнавати Бога. Також під час прийому для дітей організовується дитяча програма, ігри і конкурси.

Для покращення служіння ХММК намагається постійно розвиватись та удосконалюватись, тому паралельно відбувається навчання медичних працівників-місіонерів і підготовка майбутніх кадрів.

Також організація, в рамках ще одного свого проекту «Together for Ukraine», доставляє гуманітарну допомогу малозабезпеченим сім’ям, дитячим будинкам, військовим госпіталям, а також населенню, що постраждало від стихійного лиха та бойових дій у зоні АТО.

Прагненням волонтерів МБО є досягнення змін в Україні через зміну на краще кожного українця особисто, а ці зміни можуть прийти тільки через пізнання Слова Божого.

 

Останнє редагуванняПонеділок, 27 листопада 2017 00:36

Останні з Редактор

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається