Інтерв'ю з Віктором Шапордою.

Віктор ШАПОРДА: «Потрібно залучити якнайбільше дітей до футболу»

   У сьогоднішній розмові новообраний голова федерації футболу Олевської ОТГ Віктор Шапорда розповів про першочергові завдання федерації, реконструкцію центрального стадіону Олевська та розвиток дитячо-юнацького футболу на Олевщині. Віктор Шапорда – голова федерації футболу Олевської ОТГ, депутат Олевської міської ради та президент ФК «Полісся» (Олевськ).

– Які першочергові завдання стоять перед новообраним головою федерації футболу Олевської ОТГ?

– У першу чергу хочемо консолідувати футбольну спільноту Олевщини. Створити злагоджений механізм, аби всі відділи федерації чітко виконували поставлені завдання. Кожен має відповідати за свою роботу, нам потрібен лише позитивний результат. Якщо в районних федераціях буде налагоджена робота –великий плюс для обласної федерації. Ми маємо порозуміння з головою обласної федерації футболу Русланом Павлюком. Житомирська обласна федерація – флагман житомирського футболу. Також співпрацюватимемо з Білокоровицькою ОТГ і Радовельською сільською радою. Враховуючи неконструктивну роботу попереднього керівництва, головним завданням для нас є продовження відкритої першості. Звичайно ж, хочемо розширити кількість учасників першості до 14 команд.Один із чинників росту і прогресу нашої федерації – мати свою бригаду арбітрів, яка буде обслуговувати матчі в області. Це стане великим плюсом – як для федерації футболу Олевської ОТГ, так і для Житомирської обласної федерації футболу. Бригада арбітрів з Олевська зможе обслуговувати матчі в Ємільчинському, Коростенському, Овруцькому районах. До речі, федерація футболу Олевської ОТГ вже має власну сторінку в соціальній мережі Facebook, на якій публікуються всі новини футбольного життя Олевщини.

– Як плануєте розвивати дитячо-юнацький футбол у громаді?

– Підтримуємо ДЮСШ м. Олевськ. На ДЮФЛ Житомирської область вже заявлені юнаки з Олевська – ДЮСШ Олевськ  (U-14). Віталій Попович веде роботу з нашими хлопцями. Вже знайшли людину, яка буде займатися лише дитячим футболом – це Михайло Карповець. Велика увага буде прикута до розвитку дитячо-юнацького футболу в Олевській ОТГ. Діти – наше майбутнє. Керівників федерації футболу Олевської ОТГ хвилює стан розвитку дитячо-юнацького футболу. Останні роки ставлю собі питання: «З ким ми будемо грати в обласних змаганнях, якщо не будемо мати основи?».  Діти мають грати у футбол і займатися фізкультурою взагалі,  а дорослі, насамперед – місцеве керівництво, зобов’язане створювати всі умови для цього. До речі, нещодавно, за сприяння депутата обласної ради Сергія Крамаренка, придбали електронне табло та апаратуру для дикторів на стадіоні. Навчальний рік лише розпочався, будемо співпрацювати з відділами освіти. Плануємо провести футбольний турнір між школами громади. Саме на шкільних змаганнях можна розгледіти потенціал майбутніх футболістів. Потрібно зацікавити, залучити якнайбільше дітей до наймасовішого виду спорту.

– Декілька слів про проект реконструкції центрального стадіону.

– За два-три роки плануємо повністю оновити наш стадіон. Сам проект коштує 15–18 млн грн – повна реконструкція: нове поле, огородження, масажні кабінети, роздягальні, душові та ін. Біля стадіону буде два штучні майданчики. Проект розбитий на дві частини: поле та трибуни.

– Що скажете на рахунок жіночого футболу в Олевській ОТГ?

– В Олевській ОТГ є дівчата, які активно цікавляться, займаються футболом. Звичайно ж, будемо долучатися до всіх змагань з жіночого футболу та допомагати в популяризації футболу серед жінок.

– Чи є в Олевській ОТГ ветеранський футбол?

– Наші ветерани брали участь у «Ветеранській Суперлізі», яка проходить в Лугинському районі. Команда «Ветеран» (Олевськ) цьогоріч здобула золоті нагороди – це свідчить про те, що ветеранський футбольних рух в Олевську є, але, на жаль, поки лише на районному рівні. Будемо намагатися підняти планку та досягти обласного рівня!

Останнє редагуванняЧетвер, 28 вересня 2017 17:16

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається