Футбольна команда українського шоу -бізнесу відкриє ювілейний 10 сезон матчем в Олевську

Футбольний флагман українського шоу-бізнесу, ФК Маестро, відкриває свій ювілейний, 10-й футбольний сезон матчем з представниками військово-морських училищ України.

Він відбудеться у рамках старту масштабної науково-дослідницької експедиції "Із варягів до греків", а саме 6 квітня у колисці українського флоту – Олевську.

Саме тут тисячі років тому зростав корабельний ліс, з якого будували свої місцеві майстри. Звідси починався легендарний шлях з варягів до греків.

ФК Маестро зіграє на легендарній землі з курсантами військово-морських училищ України, а також візьме участь у посадці саджанців корабельної сосни, що повинні відновити зруйнований копачами бурштину ліс.

У складі ФК Маестро під керівництвом Едуарда Цихмейструка на поле вийдуть міністр культури України Євген Нищук, Олександр Положинський (Тартак, Був'є), співаки Олександр Павлік, Дмитро Бабак, Артем Кай, блогер Іван Марунич (NRavitsa Planet), Олексій і Ігор Реви (Мамахохотала) , шоумени Юрій Іванисько та Олександр Селіхов, актор Олексій Яровенко (Кріпосна), Михайло та Володимир Дубель (Double Life) та інші зірки естради та кіно.

за інформацією сайту https://gazeta.ua/

Медіа

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається