Підбиття підсумків спортивного сезону на Олевщині.

       23 листопада в актовому залі Олевського ЦХЕТУМу, відбувся гала-концерт, приурочений підведенню підсумків спортивного сезону на Олевщині. В якості почесних гостей, участь у «спортивному» святі взяли: перший заступник голови Житомирської обласної ради – Сергій Крамаренко, Олевський міський голова - Олег Омельчук, голова Житомирської обласної Федерації футболу, депутат облради – Руслан Павлюк та депутат облради – Олександр Ніколайчук.

       Святковий настрій, чудову атмосферу та незабутній драйв, глядачам в переповненому залі створили – переможці та лауреати міжнародних, Всеукраїнських та обласних конкурсів – хореографічні ансамблі «Тіп-Топ», «Сузір’я», Центр розвитку та відпочинку «Модерн» та вокалісти ЦХЕТУМу.

      С. М. Крамаренко, грамотами та подяками Житомирської обласної ради нагородив організаторів відкритої Першості Олевскої ОТГ з футболу: Голову Федерації футболу Олевської ОТГ - Віктора Шапорду, голову Олевської МО ВФСТ «Колос» - Володимира Рабоша, директора Олевської ДЮСШ - Валерія Шапорду, тренера і одночасно спонсора команди «Каменяр» (Жубровичі), депутата міської ради – Миколу Кочина, тренера-викладача Олевської ДЮСШ (боротьби) з вільної та греко-римської боротьби, кандидата в майстри спорту - Юрія Ямчинського.

      Подяки та цінні подарунки від депутата Сергія Крамаренка отримали: тренер-викладач Олевської ДЮСШ з волейболу, майстер спорту – Тетяна Шумейко, арбітри відкритої Першості Олевської ОТГ з футболу – Микола Бондарчук, Михайло Євдокимов, Валерій Шапорда, Володимир Рабош, Михайло Савчук, В’ячеслав Міщук та Сергій Саковець.

        За особливі заслуги від міського голови – Олега Омельчука почесними грамотами нагородженні: Чемпіон відкритої Першості Олевської ОТГ з міні-футболу – команда «Штурм» (Олевськ), володар «Суперкубку» Олевщини з футболу – команда «Каменяр» (Жубровичі), олевський «Штурм», як володар Кубку Олевської ОТГ з футболу, жубровицький «Каменяр» за перемогу в Кубку «Міста Олевськ» та «Кубку мера» з міні-футболу. Подяки від О. В. Омельчука отримали спонсори та меценати: Микола Мирончук, Ярослав Іванченко, Ігор Черних, Андрій Іванов, Олег Карпов, Олександр Коцупатрий, Олександр Бондарчук та Юрій Шевчук.

      Голова Житомирської обласної Федерації футболу – Руслан Павлюк, нагородив почесною грамотою Федерації футболу України заступника директора Олевської ДЮСШ, адміністратора спортивного сайту – Діану Фещук, грамотами ЖОФФ - нагородив спонсорів футбольних команд Олевщини: Володимира Тимощука, Івана Павлюка, Василя Осипчука, Бориса Левченка, Юрія Стафійчука та подарував футбольні м’ячі командам-учасницям Першості з футболу. В свою чергу, наймолодший з депутатів Житомирської обласної ради - Олександр Ніколайчук, подарував спортивний інвентар для юних футболістів Олевської ДЮСШ.
       Справжній зорепад нагород чекав на футболістів. Грамоти та призи в номінаціях «Кращий воротар» сезону отримали: за ІІІ-тє місце – Сергій Любиченко, («Сатурн-Зірка» с. Бучмани-Дивлин), за ІІ-ге місце – Владислав Топорівський («Каменяр» с. Жубровичі), кращим воротарем сезону визнано – Романа Покальчука («Атлетік» с. Кам’янка). В номінації «Кращий захисник»: ІІІ-тє місце в Сергія Кравченка («Явір» с. Білокоровичі), ІІ-ге в Олександра Новака («Штурм» м. Олевськ), кращим захисником сезону визнано – Сергія Швеця («Каменяр» с. Жубровичі). В номінації «Кращий півзахисник»: ІІІ-тє місце зайняв – Ярослав Сорока («Штурм» м. Олевськ), ІІ-ге – Михайло Помінчук («Явір» с. Білокоровичі), переможцем номінації став - В’ячеслав Рейда («Сатурн-Зірка» с. Бучмани-Дивлин). В номінації «Найкращий нападаючий»: ІІІ-тє місце в Ярослава Ласкавого («Атлетік» с. Кам’янка), ІІ-ге місце в Максима Хланя («Каменяр» с. Жубровичі), а найкращим нападником Першості став – Олександр Драпей («Сатурн-Зірка» с. Бучмани-Дивлин).

      Нагороджено також, найстаршого та наймолодшого футболістів – Юрія Покальчука (54 роки), ("Динамо" м. Олевськ) та Андрія Стафійчука (12 років), (ФК "Сущани").

     В найпочеснішій номінації - «Найкращий гравець» сезону, виникла неабияка конкуренція. Нелегко було й організаторам зробити свій вибір, серед найдостойніших претендентів. Та все ж таки, приз за ІІІ-тє місце виборов – В’ячеслав Рейда, приз за ІІ-ге місце в капітана «Каменяра» - Сергія Швеця, а найкращим гравцем Першості визнано - Олександра Драпея!
Медалі та Кубок за ІІІ-тє місце отримали футболісти олевського «Штурма», мадалі та Кубок за ІІ-ге місце вручено гравцям «Сатурн-Зірка», а медалями та Кубком за І-ше місце нагороджений Чемпіон відкритої Першості Олевської ОТГ з футболу – жубровицький «Каменяр».

       Відзначено і представників єдиноборств. Олевська ДЮСШ (боротьби) славиться своїми здобутками вже багато років далеко за межами Олевщини.

       Почесними грамотами від Олевського міського голови нагороджено: директора Олевської ДЮСШ (боротьби), майстра спорту, тренера вищої категорії, заслуженого працівника фізичної культури і спорту України – Володимира Попкова, президента Асоціації вільної та греко-римської боротьби Олевщини, майстра спорту – Сергія Кулмалієва, президента дитячо-юнацького борцівського клубу «Спорт заради миру» - Олександра Бабіченка. Премії та грамоти за високі досягнення від Асоціації вільної та греко-римської боротьби Олевщини та борцівського клубу «Спорт заради миру», Сергія Кулмалієва та Олександра Бабіченка вручили:

- Ярославу Мидловцю – срібному призеру Чемпіонату України серед юнаків та срібному призеру міжнародного борцівського турніру в Польщі, кандидату в майстри спорту, учаснику Чемпіонату Європи з вільної боротьби;

 - Ілоні Вальчук - бронзовій призерці Чемпіонату України серед молодших дівчат, чемпіонці Житомирської області з вільної боротьби;

 - Сергію, Валентину та Миколі Торгонським, чемпіонам та призерам Чемпіонатів Житомирської області серед молоді, кадетів та юнаків з вільної боротьби;
- Андрію Гайченя - чемпіону області серед кадетів з вільної боротьби, кандидату в майстри спорту;

 - Кирилу Долі – чемпіону області серед молоді та кадетів з вільної боротьби, кандидату в майстри спорту;

 - Олегу Бабіченку – чемпіону та призеру області серед юнаків з вільної боротьби;
- Віталію Хацанівському - чемпіону та призеру області серед юнаків з вільної боротьби;
- Арсену та Назару Подолюкам – чемпіонам області з греко-римської боротьби серед юнаків.

 - Віталію Власюку – чемпіону області серед юнаків з вільної боротьби;

 - Дарині Павленко – чемпіонці області серед дівчат з вільної боротьби;

 - Іллі Лупаїні – чемпіону області серед юнаків з греко – римської боротьби;

 - Даниїлу Іщенку – чемпіону області серед юнаків з греко-римської боротьби;

 - Віктору Пилипчуку – чемпіону області і серед юнаків з греко-римської боротьби.

      Варто відзначити, що на Олевщині в 2018 року 7 борців отримали звання – кандидат в майстри спорту та 10 борців - І-й розряд, а Богдан Попков, триразовий чемпіон України серед юнаків, молоді та кадетів та срібний призер Чемпіонату Європи, став членом національної збірної команди України з вільної боротьби в категорії 86 кг та брав участь в Чемпіонаті світу.

        Грамотами та преміями нагороджено і тренерів – викладачів Олевської ДЮСШ (боротьби): кандидатів в майстри спорту - Андрія Кострицького, Петра Вальчука, Миколу Закірова та Юрія Ямчинського.

      Тож вдалих стартів, переможних фінішів та олімпійського довголіття нашим спортсменам.

Фото тут

Останнє редагуванняПонеділок, 26 листопада 2018 17:29

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається