Чергова перемога хореографічного колективу "Тіп-Топ" на обласному конкурсі "Феєрверк танцю"

17 жовтня вихованці Олевського ЦХЕТУМу хореографічні колективи «Тіп-Топ» (керівник Настасюк О. А.) та «Сузір’я» (керівник Хоменко Л. А.) прийняли участь у V обласному фестивалі – конкурсі хореографічного мистецтва «Феєрверк танцю».

Фестиваль представив яскраву творчу палітру талантів з усіх куточків Житомирської області.

59 неповторно-колоритних хореографічних номерів, з якими виступили учасник, стали свідченням дитячого таланту та працелюбності, любові до танцю та творчості.

Конкурс відбувався у трьох номінаціях: «Народний танець», «Бальний танець» та «Сучасний танець»; двох вікових категорій: 11-14 років та 15-18 років.

Вихованці Ольги Андріївни Настасюк вкотре продемонстрували свою майстерність, танцювальний хист і високий професіоналізм . Журі високо оцінило виступ дітей, їх артистизм та запальний характер, образність та яскравість костюмів. За результатами конкурсу вони отримали заслужене І місце у номінації «Народний танець», чим довели, що вони, дійсно, найкращі.

Нагадуємо, що в минулому році в ІV обласному фестивалі-конкурсі хореографічного мистецтва, який відбувся 18 жовтня в м.Бердичеві "Тіп-Топ" також отримав заслужене І місце.

Танцюристи «Сузір’я» виступили також гарно, отримали дипломи «За участь в V обласному фестивалі-конкурсі хореографічного мистецтва».

Приємно спостерігати, за викладачами, які вкладають в дітей частку свого серця і стараються передати свою несамовиту любов до танців дітям!

Вітаємо переможців! Бажаємо наснаги та завзятості, а світ барвистої мови танцю нехай додасть кольорових відтінків на квітучому творчому шляху.

 

Останнє редагуванняЧетвер, 18 жовтня 2018 13:58

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається