Кубок "Міністра оборони України"

13 жовтня, команда допризовної молоді сформована на базі Олевської гімназії, під керівництвом голови Олевської МО ВФСТ «Колос» - Володимира Рабоша взяла участь в турнірі з міні – футболу на Кубок «Міністра оборони України».

Нагадаємо, що 5 жовтня саме олевчани, стали переможцями зонального турніру в м. Коростені, не маючі в своєму пасиві жодної поразки за два роки виступів в турніри.

«Сліпий» жереб вже в першому матчі звів нашу команду з командою м. Житомира.

В першому таймі маючі ігрову та територіальну перевагу, наші футболісти відкрили рахунок, гол на рахунку Олега Денякова, не використавши при тому велику кількість гольових моментів.

В другому таймі  О. Деняков подвоїв рахунок, та арбітр з незрозумілих причин відмінив гол, поставивши при цьому штрафний в ворота суперника!
За 7 хвилин до завершення житомиряни зрівняли рахунок .

Далі дії арбітра, коментувати не беруся.

Після зупинки гри, гравець команди господарів, пробив м’яч, який закотився в наші ворота та на диво всіх присутніх, арбітр показав на центр поля – 2:1.

Не дивлячись, що господарі взяли тайм-аут, секретар матчу, не порахував за потрібне зупинити відлік часу, а фінальний свисток за 38 секунд до закінчення часу на табло зафіксував перемогу житомирян!

Не дивлячись на не зовсім вдалий виступ в фіналі Кубку «Міністра оборони України» висловлюємо щиру подяку спонсорам команди: міському голові Олегу Омельчуку, депутатам Олевської міської ради – Валерію Гарбовському, Віктору Шапорді, Ярославу Іванченку. Приватним підприємцям – Олегу Карпову, Василю Осипчуку, Олександру Бабіченку, Миколі Мирончуку, Леоніду Тимощуку та депутату Житомирської обласної ради – Сергію Крамаренку, для яких здоровий спосіб життя серед дітей і молоді та розвиток фізкультурно- спортивного руху, завжди були в пріоритеті їх діяльності.

Останнє редагуванняСереда, 17 жовтня 2018 17:50