Інтрига в боротьбі за чемпіонство триває до останнього туру.

14 жовтня в неділю відбулись матчі передостаннього 21-го туру відкритої Першості Олевської ОТГ з футболу. Найбільшу увагу привернув матч у Дивлині в якому лідер Першості «Сатурн-Зірка», приймав олевський «Штурм». Перший тайм проходив на зустрічних курсах, обидві команди старались диктувати свої умови, намагаючись вразити ворота суперника.

В такому «круговороті» більш везучими виявились гості, в одній з атак Олександр Новак невідпорним ударом відкрив рахунок. Звичайно такий перебіг подій не влаштовував «зіркових», адже поразка або нічия позбавляла їх лідерства і практично шансів в боротьбі за чемпіонство.

Активізувавши всі сили господарі, перехопили ініціативу та почали одну за одною розгонити атаки  на ворота «штурмовиків».

Спершу В’ячеслав Рейда, гарматним ударом зрівняв рахунок, відправивши м’яч під перекладину гостей, а потім Олександр Драпей використавши гострий гольовий момент, вивів господарів вперед.

В другому таймі, гра проходила за аналогічним сценарієм, обидві команди мали можливість не раз відзначитись  та рахунок залишився не змінним – 2:1 на користь господарів і «зіркові» мають найкращі шанси на чемпіонство.

В іншому матчі жубровицький «Каменяр», який являється основним і вже єдиним конкурентом «Сатурн-Зірки» в боротьбі за «золоті» медалі «мокрого» місця не     залишив з олевського «NG» - 10:0!!!

Олевське «Динамо», виграючи після першого тайму – 2:1 в кам’янського «Атлетіка», зазнало в підсумку,  нищівної поразки  - 2:6!

Останній матч Першості проводив зольнянський «Сокіл», в якому «соколята» відправили 4 сухі м’ячі в ворота лопатицького «Вересу», який не дивлячись на поразки, (в активі «Вереса» лише 3 очки) показує всім неабиякий приклад незламності спортивного духу! В пасиві команди немає жодного невиїзду!

ФК «Сущани», поступились з рахунком 0:4 на своєму полі білокоровицькому  «Явору», який «забронював» за собою 4-те місце в турнірній таблиці Першості.

Отже, чекаємо на останній тур, який розставить всі крапки над «і», в якому претенденти на чемпіонство: «Сатурн-Зірка» та «Каменяр», зіграють відповідно на виїзді з олевським «Динамо» та лопатицьким «Вересом».

Останнє редагуванняСереда, 17 жовтня 2018 17:17