Дитячий турнір пам’яті Руслана Кушимова.

З жовтня місяця Олевська спортивна школа боротьби «переїхала» до нового залу в ЦХЕТУМі. І от вже 13 жовтня провели дитячий турнір присвячений пам’яті трагічно загиблому Руслану Кушимову, який неодноразово захищав честь міста на Чемпіонатах області та України.

Змагання проводились серед вихованців Олевської ДЮСШ (боротьби) молодших вікових груп. І зібрали на борцівських килимах 78 учасників.

Найбільше переможців турніру підготував тренер  - Юрій Ямчинський, це Конта Арсен, Павленко Катерина, Іщенко Даниїл, Мидловець Владислав, Лупаїна Ілья, Подолюк Назар, Подолюк Арсен, Хацанівський Віталій та дебютантка змагань – Ковальчук Анастасія (с. Стовпинка).

У тренера Андрія Кострицького чемпіоном став  - Литвинчук Дмитро.  Тренер Петро Вальчук привів до перемоги Бубенко Кристину.

Було багато яскравих динамічних сутичок, в  яких спортсмени демонстрували свій рівень підготовки та володіння технікою боротьби.  

Переможці були нагороджені оригінальними дипломами та медалями. Як це було дивимось на фото:

 

      Дякуємо всім організатора, партнерам та учасникам турніру. В залі відчувалася легка, дружня атмосфера. Заповнений зал в черговий раз довів, що в Олевську боротьбу люблять. Комфортно почувалися гості, судді та учасники. Дуже багато вражень та світлин подарував цей турнір. 

 

Про користь вільної боротьби для здоров’я та життєдіяльності дітей:

«Окрім сили і міцних м’язів боротьба дає людині швидку реакцію і координацію рухів. Борці дуже добре володіють своїм тілом. Адже у цьому спорті надзвичайно важливо вміти вчасно напружити ті чи інші м’язи і вчасно розслабити. Якщо говорити про повсякденне життя, то борці рідко падають на кризі під час ожеледиці. Це якраз володіння власним тілом. Також боротьбою можна користуватися і під час самооборони на вулиці. Хоч цей вид спорту і не ударний, проте за рахунок швидкості і певних проходів бірцівські навички є доволі ефективними. Також боротьба виховує і певні психологічні якості. Діти вчаться поводитися в колективі, слідкувати за собою тощо»:

       Тому Олевська ДЮСШ (боротьби) запрошує хлопчиків та дівчаток різного віку на тренування з вільної та греко-римської боротьби. Тренування проводяться в ігровій формі, що сприяє гармонійному фізичному розвитку.

Тренування проводяться з вересня у спортивних залах Олевського професійного ліцею №10 та Олевського закладу дошкільної освіти “Золотий ключик” (мікрорайон “Квадрат”) щодня з 16:00 до 19:00.

Тренування безкоштовні.

 

Останні з Редактор

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається