"Кубок мера"

23-24 серпня в рамках відзначення 27-ї річниці Незалежності України, в місті Олевськ відбувся традиційний міні-футбольний турнір – «Кубок мера», організаторами якого виступили: Олевський міський голова – Олег Омельчук, разом з керівниками олевський спортивних організацій  - головою Олевської МО ВФСТ «Колос» - Володимиром Рабошем, головою Федерації футболу Олевської ОТГ – Віктором Шапордою, директором Олевської ДЮСШ – Валерієм Шапордою.

На відкритті турніру Олевський міський голова – Олег Омельчук, відзначив, що для сильної нації головне розвиток фізкультурно – спортивного руху, а здоров’я дітей і молоді, завжди були, є і будуть пріоритетними в його роботі.

Не аби як додали емоцій учасникам турніру, переможці і лауреати Міжнародних конкурсів, вихованці Центру розвитку і відпочинку  «Модерн», своїми запальними піснями і танцями.

Олімпійське гасло:  - « Головне участь, а не перемога», не мало жодного відношення до даного турніру, адже всі  - 7 команд-учасниць «Зірка» (Дивлин), «Колос» (Путиловичі), «Каменяр» (Жубровичі), «Явір» (Білокоровичі), олевські – «Штурм», «Динамо» та «NG», були налаштовані на перемогу!

«Злий» жереб звів в одну групу «А» - олевський «Штурм», жубровицький «Каменяр» та «зіркових» гостей з  Лугинського району – «Зірку» та «Колос».

В групі «В» змагались – олевські «Динамо», «NG» та білокоровицький «Явір».

   В групі «А» - не дивлячись на статус лугинських гостей, представники Олевської ОТГ – «Каменяр» і «Штурм», вирішили за «Кубок мера» Олевської ОТГ самі продовжувати боротьбу. Результати матчів:

«Штурм» - «Колос» - 2:2; «Каменяр» - «Зірка» - 2:1; «Штурм» - «Зірка» - 1:1;

«Каменяр» - «Колос» - 2:0; «Зірка» - «Колос» - 2:2; «Штурм»-«Каменяр» - 2:1. Отже, «Каменяр» - 6 очок, «Штурм» - 5, «Колос» та «Зірка» по 2.

В групі «В» - амбіції олевських команд, розбив білокоровицький «Явір», залишивши за «бортом» «Динамо». Результати матчів: «Явір» - «NG»  - 0:0; «Явір» - «Динамо» - 1:0; «NG» - «Динамо» - 3:0. Отже, в «NG» - 4, «Явір» - 4, «Динамо» – 0.

 В півфіналах в Олевському дербі «Штурм», здолав «NG» - 2:0, з таким же рахунком «Каменяр» переміг «Явір». В матчі за 3-тє місце «Явір» переміг «NG» - 1:0. В фінальному матчі вже традиційно за останні роки зійшлися «Штурм» та «Каменяр», та на диво для любителів футболу «битви» не вийшло. «Поражений» «Каменяр» після поразки олевчанам в груповому турнірі, взяв переконливий реванш – 4:0!!!

Не дивлячись на втому після дводенної «битви», переможці та призери «Кубку мера» в позитивному, гарному настрої підійшли до церемонії нагородження, цьому не абияк посприяли – переможці та призери міжнародних та всеукраїнських конкурсів гурт «Сузір’я», своїми патріотичними, козацькими виступами.

Команда «Каменяр» отримала Кубок – красень від Олевського мера та премію від депутата Олевської міської ради – Миколи Миколайовича Кочина, команда «Штурм» - кубок за 2-ге місце, «Явір» - кубок за 3-тє місце. Кращим воротарем турніру визнано – Олександра Кушима («Явір»), кращим бомбардиром  - Віталія Рудіка («Каменяр»), кращим гравцем – Сергія Белоуса («Каменяр»).

 Олевський міський голова та керівники спортивних організацій Олевщини висловлюють щиру вдячність, всім командам з Олевщини та Лугинщини за активну участь та проявлену високу спортивну майстерність, волю до перемоги в футбольному турнірі на «Кубок мера» - 2018 року.

 Фото з турніру

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається