Футбольний турнір на Кубок "Пам'яті Стаса Михайленка"

      19 серпня в рамках відзначення Дня села Тепениця відбувся традиційний футбольний турнір на Кубок «Пам’яті Стаса Михайленка».
Цього разу за перехідний Кубок боролися тепеницькі команди «Тризуб» і «Тризуб-2» та олевські «Динамо» та «NG». Не дивлячись на неофіційний статус турніру, запекла боротьба та емоції вирували через край.

      Трохи слабшими за своїх старших суперників виявилися гравці «Тризуб-2», програвши відповідно «Тризубу» - 0:3 та «Динамо» і «NG» по 0:1, «NG» зіграло бойову нічию з «Динамо» - 2:2 та «Тризубом» - 1:1. В матчі «Тризуб» - «Динамо» теж нічия – 1:1.
      Отже, за підсумками матчів відразу три команди набрали по 5 очок! За кращою різницею 6:3, Кубок дістався господарям - команді «Тризуб», друге місце в «Динамо», третє в «NG».
      Переможців зі сцени нагородили призами від спортивних організаторів Олевщини та преміальними від родини Станіслава – голова Олевської МО ВФСТ «Колос» - Володимир Рабош та брат Станіслава Михайленка – Дмитро.
      Кращим гравцем турніру визнано - Руслана Кравченка («Тризуб»), кращим бомбардиром – Олексія Шапорду («Динамо»), кращим воротарем - Станіслава Амеліна («Тризуб-2»), кращим арбітром – Володимира Рабоша.

Фото з турніру

Останнє редагуванняСереда, 22 серпня 2018 12:27

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається