Результати матчів VII-го туру відкритої Першості Олевської Отг

11-12 липня відбулись матчі 7-го туру відкритої Першості Олевської ОТГ з футболу. В м. Олевськ в матчі місцевого «NG» з покровським «Легіоном», підкорено відразу два рекорди поточної Першості. Спершу «легіонер» - Микола Ковальчук на 6-й секунді відкрив рахунок, забивши найшвидший  гол в сезоні.

Це неабияк розлютило гравців «NG», які відправили в ворота «Легіону» аж 10 (десять!!) м’ячів на протязі матчу, «легіонери», зусиллями того ж таки М. Ковальчука, спромоглися лише на один. Отже, 10:2 на користь олевчан і рекордний матч за результативністю.

Центральний матч туру відбувся в Жубровичах, де зустрічались непримиренні суперники, місцевий «Каменяр» та Олевський «Штурм». Дана гра мала неабияке значення на розподіл місць серед лідерів Першості. Перед матчем на стадіон с. Жубровичі завітав підтримати команди і депутат обласної ради Сергій Крамаренко, подарувавши учасникам поєдинку, футбольні м’ячі.

Перший тайм проходив за переваги господарів, в одній з атак відзначився «каменяр» - Максим Хлань. В другому таймі  жубрівчани подвоїли рахунок, м’яч на рахунку – Івана Данюка. Та в одній з атак «штурмовики» змусили помилитися захисників «Каменяра», які відправили м’яч у власні ворота, зберігши інтригу в матчі. Розставив всі крапки над «і» все той же Максим Хлань, зробивши рахунок 3:1. На передостанній доданій хвилині, капітан гостей В. Попович реалізував пенальті, тим самим підсолодивши «пілюлю» для своєї команди, встановивши остаточний рахунок 3:2 на користь «Каменяра», який продовжує лідирувати в Першості.

Результати всіх матчів 7-го туру.

«NG» (Олевськ) – «Легіон» (Покровське) – 10:2 (арбітр В. Рабош);

«Верес» (Лопатичі) – «Явір» (Білокоровичі) – 0:6 (арбітр В. Янчук);

«Сокіл» (Зольня) – «Динамо» (Олевськ) – 0:2 (арбітр М. Савчук);

«Атлетік» (Кам’янка) – «Сатурн – Зірка» (Бучмани – Дивлин) – 0:3 (технічна поразка команді «Атлетік», яка не прийняла гостей);

«Каменяр» (Жубровичі) – «Штурм» (Олевськ) – 3:2 (арбітр В. Шапорда).