Клубний чемпіонат з вільної боротьби серед дітей та юнаків

В рамках відзначення 76 - ї річниці Олевської Республіки Поліська Січ  (Тараса Бульби – Боровця ), Олевською радикальною командою , проведено клубний чемпіонат з вільної боротьби, серед дітей та юнаків, участь в якому взяли клубні команди з міст Коростеня, Бердичева, Новоград – Волинського, Рівного, Рокитного та Олевська.

Генеральним спонсором  та організатором, виступив член виконкому Олевської міської ради від РПЛ, Президент спортивного клубу – « Спорт заради миру», Олександр Бабіченко за підтримки представників Олевського «Радикального батальйону»  - тренера вищої категорії, майстера спорту – Володимира Попкова, голів Олевської районної та міської організації РПЛ  - Володимира Рабоша та Віктора Шапорди.

Також за сприяння першого заступника голови Житомирської обласної ради, депутата облради від Радикальної партії Олега Ляшка - Сергія  Крамаренка для Олевських дитячо – юнацьких спортивних шкіл з ігрових видів спорту та спортивної боротьби було придбано звукову та відео апаратуру  на проведення спортивно - масових  заходів.

За підсумками турніру в молодшій віковій групі Чемпіонами стали юні борці з Коростеня,  друге місце здобули спортсмени з м. Бердичів, третє господарі змагань  - олевчани.

В старшій віковій групі, перемогу впевнено вибороли борці з Олевська,друге місце посіли борці з Новоград - Волинська, третє у команди Бердичева.

В свою чергу висловлюю вдячність однопартійцям – радикалам з Олевщини для яких підтримка дітей, молоді та спорту, завжди є серед  пріоритетних   напрямків діяльності.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається