Битва з лідерами в області

9 вересня відбувся 15 –й тур Першості Житомирської області з футболу. Олевське  «Полісся», яке знаходилось на третій сходинці турнірної таблиці приймало на своєму полі, лідера Першості Чуднівський «Тетерів». Перший тайм пройшов на зустрічних курсах в безкомпромісній, видовищній, часом жорстокій боротьбі, але вболівальники забитих м’ячів так і не побачили. На початку другого тайму Олевські «поліщуки»  по – справжньому взялися за роботу. Спершу Василь  Пронік невідпорним ударом забив м’яч в ворота «Тетерева» , а потім Роман Сорока гарматним ударом з 25 – ти метрів подвоїв рахунок. Та через короткий проміжок часу  вже воротарю олевчан  Роману Покальчуку довелося витягувати м’яч з сітки воріт.

До кінця матчу тривало запекле протистояння та рахунок так і залишився 2:1 на користь «Полісся».

В іншому матчі Першості радовельська «Україна» приймала вдома ще одного лідера Черняхівський «Техліцей». Вже на 1-й хвилині Віталій Петренко вивів радовельців вперед. Гості швидко відігралися, та на 30 –й хвилині Ігор Павленко знову виводить вперед господарів поля, тим самим подарував надію вболівальникам на перемогу. Та кінцівка першого тайму виявилася фатальною для господарів, два м’ячі на протязі двох хвилин, один за одним влітають в ворота «України». В другому таймі гравці «Техліцею» забивають четвертий м’яч, встановивши остаточний рахунок 2:4 на користь гостей.

********************************************************************

«Битва лідерів в районі»

Відбулися матчі II – го кола Першості Олевської об’єднаної  територіальної громади  з футболу. Після поразки Жубровицького «Каменяра»  Білокоровицькому «Явору» з рахунком 1:5, фактично втрачена інтрига в боротьбі за чемпіонство відкритої Першості Олевської об’єднаної територіальної громади з футболу.