Здоров’я дітей – найдорожчий скарб держави.

31 травня спортивними організаціями Олевщини – ВФСТ «Колос», ДЮСШ, Федераціями футболу та волейболу проведено дитячий спортивний фестиваль з нагоди відзначення Міжнародного Дня захисту дітей. Виборювати спортивні трофеї з міні – футболу та волейболу серед хлопців та дівчат різних вікових груп приїхали команди – Олевських: гімназії, ЗОШ №2, №3, ДЮСШ, сіл – Копище, Лопатич, Сущан, Кишина, Варварівки, Білокорович, Новобілокорович, Жубрович. Відкрили турнір на районному стадіоні «Колос» - Олевський міський голова Олег Омельчук та його заступник Яків Осипчук, разом з керівниками спортивних організацій – Володимиром Рабошем, Валерієм Шапордою, Олександром Паламарчуком та Віктором Шапордою.

  Після урочистого відкриття, не дивлячись на 30-ти градусну спеку на стадіоні та в спортзалі ДЮСШ, розгорілись зовсім не дитячі пристрасті в змаганнях футболістів та волейболістів.

    В молодшій віковій групі з міні – футболу в досить рівній боротьбі перемогу вирвали юні футболісти ФК  «Білокоровичі»(тренер Сергій Любиченко), друге місце  в Олевської ДЮСШ (тренер Михайло Карповець), третє в команди «Штурм»- Гімназія (тренер Віталій Попович).

   В старшій віковій групі, впевнено перемогу здобули футболісти ФК «Сущани» (тренер Юрій Стафійчук), друге місце виборола команда «Граніт»(Жубровичі, тренер Ігор Коваль), третє місце в ДЮСШ (тренер Михайло Карповець).

     В змаганнях з волейболу серед дівчат, перемогу святкували спортсменки з ВК «Копище»(тренер Степан Чернуха), друге місце в волейболісток з Лопатич (тренер Анатолій Бідюк), третє місце зайняли спортсменки ВК «Кишин» (тренер Тетяна Шумейко).

   Серед хлопців чемпіонами стали волейболісти ДЮСШ (тренер Тетяна Шумейко), друге місце в Олевської гімназії (тренер Олександр Паламарчук), третіми стали хлопці з Олевської ЗОШ №2 (тренер Володимир Повар).

Всі переможці та призери турніру нагороджені кубками, медалями та грамотами, солодкі подарунки отримали всі інші учасники змагань.

   Учасники та організатори спортивного фестивалю висловлюють щиру вдячність спонсорам та меценатам завдяки яким вдалось організувати спортивне свято для дітей – депутатам Олевської міської ради: Віктору Шапорді та Валерію Гарбовському, приватним підприємцям: Юрію Стафійчуку, Андрію Черниху, Валерію Шапорді, Володимиру Любиченку, Дмитру Сауху, Володимиру Катинському, Павлу Шостаку та Білокоровицькому сільському голові Сергію Коцуру.

всі фото з спортивного фестивалю

Останнє редагуванняП'ятниця, 01 червня 2018 14:51
Детальніше в цій категорії: « Football weekend! Football weekend. »

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається