З Днем Фізкультурника! «Радикальне дербі»

Символічно, що саме в цей день в Олевську, відбувся матч Першості Житомирської області з футболу між Чуднівським «Тетеревом» (Президентом якого являється – заступник голови Чуднівської районної ради, депутат від партії РПЛ – Сергій Костяков) та Олевським «Поліссям» (Президент клубу, депутат та голова Олевської міської організації РПЛ – Віктор Шапорда), яким опікується вся Олевська радикальна команда, на чолі з першим заступником голови Житомирської облради Сергієм Крамаренко та головою районної організації РПЛ Володимиром Рабошем.

Перед матчем «Тетерів» лідирував в Першості, «Полісся» займало третю сходинку в турнірній таблиці. Отже, «радикальна битва» була забезпечена. Перший тайм проходив на зустрічних курсах в безкомпромісній, видовищній, часом в жорстокій боротьбі, але вболівальники забитих м’ячів так і не побачили. Та тільки розпочався другий тайм Олевські «поліщуки» по-справжньому взялися за роботу спершу Василь Пронік, невідпорним ударом відправляє м’яч в ворота «Тетерева», а за хвилину гарматним ударом  Ярослав Сорока подвоює рахунок. Чуднівці миттєво кинулись в атаку і вже воротарю олевчан Роману Покальчуку довелося витягнути м’яч з сітки воріт. Не дивлячись на запеклу боротьбу до кінця матчу рахунок залишився незмінним – 2:1 на користь Олевського «Полісся».