Верховна Рада затвердила введення воєнного стану в окремих областях України

Голосування про введення воєного стану в Україні відбулося. Рада підтримала указ президента, в який були внесені деякі правки - військовий стан вводиться в областях, які межують з РФ - Вінницькій, Луганській, Сумській, Харківській, Чернігівській, Харсонской і Одеської області, термін скорочений до 30 днів, тобто до 27 грудня.

 Це рішення підтримали 276 народних депутатів з 330, зареєстрованих у залі.

Петро Порошенко виступив із заявою у зв'язку з пропозицією ввести воєнний стан в Україні. Президент повідомив про те, що дії Росії в Азовському морі свідчать про те, що це була спланована операція. За його словами, Україна повинна посилити свою оборону. Він пояснив, що введення воєнного стану не означає оголошення війни. Також він розповів, що мобілізація не є обов'язковою умовою, частково вона може бути оголошена тільки в разі потреби.

Крім того, Порошенко заявив, що воєнний стан він пропонує запровадити не на 60 днів, як говорилося раніше, а на 30. Це дозволить почати виборчий процес вчасно, як і планувалося - 30 грудня. Відповідно, введення воєнного стану ніяк не вплине на проведення президентських виборів в Україні.

Останнє редагуванняПонеділок, 26 листопада 2018 22:11

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається