В смт. Білокоровичі поліцейські припинили незаконне функціонування ігрового закладу

20 липня у смт. Білокоровичах поліцейські припинили незаконне функціонування ігрового закладу, що розмістився у підвальному приміщенні. За наявною інформацією, зал устиг пропрацювати всього кілька днів. Під час візиту поліцейських там знаходився один клієнт та адміністратор.  Триває з’ясування усіх оставин.

Вхід до залу розташувався з тильної сторони одного з магазинів селища і виглядав мав малопрезентабельний вигляд, що не привертав уваги.

Водночас, як з’ясували поліцейські, приміщення діяло як бар з наданням доступу до азартних ігор через планшети та мережу інтернет.  

– На перший погляд, жодних підозр щодо функціонування закладу такого характеру це приміщення не викликало. А його двері - взагалі, як вхід до льоху.  Однак перевірка інформації щодо наявності там підпільного закладу підтвердила наші підозри, - розповів начальник Олевського відділення поліції Ігор Григоришин.

На момент прибуття поліцейських в ігровому залі знаходились адміністраторка та відвідувач. Відносно останнього правоохоронці склали адміністративний протокол за участь в організованих без дозволу азартних іграх на гроші, речі та інші цінності (ст.181 КУпАП). 

У результаті проведених слідчих дій із приміщення вилучили грошові кошти, гаджети та інші докази протиправної діяльності. 

Правова кваліфікація події – ст. 203-2 (Зайняття гральним бізнесом) КК України. Розпочато відповідні перевірки для встановлення організаторів та причетних осіб до ведення нелегальної діяльності.

Відділ комунікації поліції Житомирської області

 

Останнє редагуванняВівторок, 21 липня 2020 12:35

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається