Не спортивний скандал, навколо спорту.

21 травня, чергова сесія Олевської міської ради, після урочистостей пов'язаних з нагородженням в номінаціях - "Почесний житель" м.Олевськ та "Людина року", розпочалась зі скандалу, щодо звільнення з посади, директора Олевської ДЮСШ — Валерія Шапорди

Проєкт рішення та норми Закону, які були грубо порушенні, заступником міського голови О.Ніколайчуком при підписанні Розпорядження, озвучив депутат — Станіслав Бідюк, якого активно підтримав, колега Сергій Гончар, звернувши увагу, міського голови і присутніх, на не законні і не професійні дії посадовця. Підтримали колег, також депутати - З. Фіц та В.Снігур. Розпорядження дійсно містить ряд, грубих порушень — Закону України "Про місцеве самоврядування", Кодексу Законів України "Про працю", Регламенту Олевської міської ради та Статуту КУ "Олевська ДЮСШ". Намагався ситуацію якось "виправити", керівник апарату міської ради — Юрій Русин, запропонувавши "компромісне" рішення. Та депутати були невблаганні — Розпорядження не законне, яке необхідно, однозначно відмінити! І ось голосування. З 30 присутніх, 28 за відміну Розпорядження, в тому числі і міський голова - Олег Омельчук, один депутат утримався (партія - "Батьківщина") і один участі в голосуванні не брав (партія - "Наш край"). 

Виникають питання, чому Юрій Русин, а не юристи міської ради, які готували це розпорядження, разом з працівниками відділу кадрів, намагався щось пояснити присутнім? Де були "специ" юридичного відділу і за що вони отримують зарплату, разом з колегами з відділу кадрів? Чи О.Ніколайчук, сам собі готував, це горе - Розпорядження? Чи це Розпорядження "готувалось" навмисно з грубими порушеннями чинного законодавства? Чи в міській раді працюють не ті "специ"? 

У своєму виступі Валерій Шапорда, акцентував увагу: - " Сьогодні вже 21 травня (Розпорядження підписано 30 квітня), а навіть майно, ще не передано призначеному в.о.директора....... Це як??? Мабуть, міський голова, згідно наданих йому повноважень, має розібратись з цим "безпрєдєлом" та кричущою не компетенцією підлеглих. P.S. Згідно з відміною сесією міської ради, даного Розпорядження "про звільнення директора ДЮСШ", та юридичною практикою, він автоматично поновлюється на посаді.(за умови що мер, підпише Рішення, сесії міської ради) Чи "специ" міської ради, "утнуть" знову, черговий юридичний "шедевр"???

Останнє редагуванняП'ятниця, 22 травня 2020 22:24

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається