ДЕНЬ СЕЛА - СВЯТО, ЯКЕ ЗАПАМ'ЯТАЄТЬСЯ НАДОВГО

     21 листопада, Стовпинка зустрічала гостей. День села зібрав у місцевому клубі велику дружню українську родину.

      Офіційну частину свята відкрив в.о старости села – Кравченко Микола Миколайович, який в своїй промові відмітив про велику значимість святкування Дня села. Що таке свято єднає всіх жителів села та навколишніх сіл нашої об’єднаної територіальної  громади, яких пов’язує минуле, сьогодення та майбутнє.

      «Історія села Стовпинка, його самобутність є часточкою історії нашої України. Історію творять люди, працьовиті, відданість та любов  яких до рідної землі заслуговують на велику повагу» – зазначив Микола Миколайович.

      До святкування також долучився перший заступник голови Житомирської обласної ради  - Сергій Крамаренко та заступник Олевського міського голови – Яків Осипчук, які привітали  усіх присутніх зі святом та вручили грамоти і подяки з нагоди Дня села кращим і знаним жителям.

       «Усі досягнення, якими багате ваше село, складаються із щоденної праці, знань і талантів його мешканців. Тож бажаю вам миру, міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя і здійснення найзаповітніших мрій. Хай кожен наступний день буде зігрітий добром і теплом, повагою та порозумінням рідних і близьких» - сказав Сергій Крамаренко.

    Для початкових класів Стовпинської ЗОШ, Сергій Михайлович подарував ноутбук, а для привітання жителів села запросив Дует Радана та соліста Житомирської обласної філармонії Бариса Талько.

Програма Дня села була надзвичайно насиченою. Ведучі свята постарались не обминути увагою нікого: довгожителів села, багатодітні сім’ї, чоловіків, які служать в АТО, новостворені сім’ї та народжених цьогоріч дітей.

Різножанрові та запальні виступи артистів, виставка виробів декоративно-прикладного мистецтва сільських умільців не залишили байдужим нікого. Позитивні емоції і радість переповнювали кожного, хто завітав цієї гарної осінньої днини на урочистості.

Святкування відбулося на славу, бо зібрались усі, хто працює заради добробуту села, хто народився тут і живе й гарними справами славить свою малу батьківщину.

       Отож, залишається побажати громаді села Стовпинка й надалі такої згуртованості, яку вони проявили під час святкування Дня села, а як це було можна побачити на фото ТУТ.

Останнє редагуванняЧетвер, 22 листопада 2018 15:50

Схожі матеріали (за тегом)

Останні з Редактор

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається