Пержанський рудний район в Олевській ОТГ може стати об’єктом світової уваги

Про Пержанський рудний район говорили в Олевську на науково-практичній конференції «Стан та перспективи освоєння Пержанського рудного району».

Конференція на тему: «Стан та перспективи освоєння Пержанського рудного району», була присвячена першовідкривачу Пержанського берилієвого родовища Леоніду Галецькому.

В роботі конференції взяли участь представники управління екології та природних ресурсів Житомирської ОДА, Державної служби геології та надр України та Інституту геологічних наук НАН України.

Головна мета конференції – визначення значимості для України освоєння Олевського краю та безпосередньо Пержанського рудного поля. В межах рудного поля першовідкривач Леонід Галецький разом із іншими геологорозвідниками відкрив унікальне Пержанське родовище берилію – найбільше у світі за якістю та масштабами руд. У зв'язку із своєю винятковістю і високою економічністю воно може стати об'єктом світової уваги.

Результати геологорозвідувальних робіт і економічні розробки останніх років показали можливість створення стратегічно важливої мінерально-сировинної бази рідкісних та рідкісноземельних металів в межах Пержанського рудного району.

За результатами вирішили видати історичну книгу «Перга – Торонто. Історія вивчення Пержанського рудного району і його світове значення» присвячену памяті Леоніда Галецького, створити в Олевському краєзнавчому музеї, в Перганській школі та інших школах стенди присвячені геологічній темі та розробити туристичні маршрути по видатним місцям і геологічним пам’ятникам в рамках «Бурштинового шляху» Європи.

Останнє редагуванняЧетвер, 01 березня 2018 13:17

Останні з Редактор

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається