Відкриття "Дзвіночка" в с. Кишин

В День Святого Миколая, для найменших жителів села Кишин гостинно відкрив свої двері довгоочікуваний дитячий садочок «Дзвіночок».

  День Святого Миколая – це одне з тих свят, коли діти дійсно чекають подарунків і самого свята, а з відкриттям дитсадка в дітей та й в батьків подвійне свято. Дитсадок функціонував з 1988 по 1991 рік, після розграбування, за останні роки він перетворився на довгобуд. Добудувати садочок вдалося за рахунок коштів виділених за квотою Радикальної партії Олега Ляшка в сумі 1,5 млн. грн.
   Приємно, що спільними зусиллями депутатів обласної, районної, міської рад та керівництва міської ради Олевської ОТГ вдалося здійснити усі необхідні роботи для відкриття закладу.

Привітати та розділити радість, в зв’язку з відкриттям, місцевих жителів, вихователів та малечу приїхали: депутат обласної ради  - Сергій Крамаренко, привізши малятам ялинку з новорічними іграшками, дитячу літературу, розвиваючі іграшки та «миколайчики», міський голова Олег Омельчук з заступниками Олександром Ніколайчуком, Яковом Осипчуком та секретарем міськради Віталієм Шейком, депутатами – радикалами районної та міської рад Володимиром Халімончуком, Володимиром Рабошем, Людмилою Зінов’євою, Віктором Шапордою, Миколою Кочиним та Володимиром Тимощуком.

Всім було радісно перебувати серед дітей, які гарно підготувалися до відкриття,  та отримати масу позитивних емоцій.

Відкриття дитячого садочку є здійснення мрій, адже це дійсно подарунок для наших дітей. Дивлячись на усміхнені личка малят, які щиро радіють відкриттю «Дзвіночка», зрозуміло, що всі прикладенні зусилля не даремні і ми на правильному шляху, адже це свято не тільки для села, а й позитив для всього району.

Останнє редагуванняСереда, 20 грудня 2017 14:27

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається