Міжнародний фестиваль "Колейдоскоп талантів"

18 листопада у м. Києві відбувся міжнародний фестиваль «Калейдоскоп талантів» у якому прийняли участь хореографічні колективи Олевського ЦХЕТУМу - «Тіп – Топ» під керівництвом Ольги Настасюк та «Сузір’я» на чолі з керівником - Ларисою Хоменко.

В першому відділені було показано 47 номерів, у другому - 48. «Тіп – Топ» виконав два номери у змішаній віковій категорії, перший «Діти – наші квіти», де виступило 36 учасників – посівши 2-ге місце.
Другий, дебютний номер «Для мами», де виступило 46 учасників – викликав шквал емоцій у всього залу, деякі батьки не могли стримати сльози від душевності даного номеру, а вигуки і похвала, ще довго не стихала після виступу юних учасників, номер проходив у номінації сучасний танець та отримав 2-ге місце.
За номери від хореографічного колективу «Сузір’я» вихованці Лариси Адамівни отримали 3 других місця:
- за танець «Полька – сюрприз», молодша вікова категорія, народний танець;
- за танець «Homecoming» старша вікова категорія, сучасний танець;
- за танець «Ніколи знову» старша вікова категорія, сучасний танець.
Перше місце з вокалу отримав - Назар Григорчук вихованець Бреслаш Альони, хлопець, прийшов до гуртка з вокалу, як «необроблений» діамант та на фестивалі вразив публіку своїм голосом та стилем виконання.
2 –ге місце з вокалу зайняла Наталія Власюк з піснею «Батьківська хата».
З декоративно - прикладного мистецтва - перше місце зайняла Анастасія Дробуш, 2-ге місце посіла – Колодяжна Каріна та Дрогальчук Валерія, 3-тє - Ничипорчук Віта. 
В свою чергу жюрі Міжнародного фестивалю під головуванням Заслуженого артиста України  - Миколи Сушицького відзначено подяками: першого заступника голови Житомирської обласної ради, депутата від Радикальної партії Олега Ляшка - Сергія Крамаренка та голову Олевської районної організації РПЛ, депутата райради Володимира Рабоша. 

Останнє редагуванняВівторок, 21 листопада 2017 11:33

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається