Всеукраїнський день бібліотек!


       Щорічно 30 вересня вся наша країна святкує Всеукраїнський день бібліотек. 


       На сьогодні на території нашої держави налічується близько 40000 бібліотек. Послугами українських книгосховищ користуються близько 17,5 мільйонів любителів читання, на благо яких працюють більш ніж 53 тисячі бібліотечних працівників.
      На честь Всеукраїнського дня бібліотек в деяких книгосховищах стало традицією влаштовувати різноманітні святкові акції і заходи, присвячені урочистому дню. До участі в цих культурних заходах можуть бути залучені як співробітники бібліотек, так і прості читачі, які цього дня вирішили відвідати книгосховище. З нагоди свята вручаються грамоти і вшановуються найвидатніші бібліотекарі, а також проходять різноманітні виставки, як наприклад, виставка рідкісної книги, виставка давньої книги та інші. Високопоставлені чиновники передають в дар бібліотекам нові або рідкісні видання, тим самим поповнюючи культурний арсенал книгосховищ.
Також по всій країні проходять прес-конференції і засідання, присвячені Всеукраїнському дню бібліотек.

Дорогі друзі! Запрошуємо Вас, завітати до "Книжкового бульвару", який знаходиться в міській бібліотеці для дітей, за адресою 11000, м. Олевськ, вул. Свято-Миколаївська,34

А також, шановні бібліотекарі, прийміть щирі вітання з наступаючим професійним святом - Днем бібліотек! Бажаємо Вам міцного здоров'я, оптимізму, благополуччя, нових творчих здобутків і вдячних читачів!

 

Останнє редагуванняСереда, 27 вересня 2017 12:02

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається