Етнофестиваль "Витоки Уборті медові"

В першу неділю вересня в с.Рудня-Іванівська Ємільчинського району пройшов в пяте, а на цей раз вже в статусі "обласного" етнофестиваль "Витоки Уборті медові", який розпочав свою ходу по Ємільчинському району з с.Андріївка, де бере початок річка Уборть. 

На святі були представлені роботи різних ємільчинських майстрів: резблярі по дереву, ковалі, художники, ткачі, художнього металовиробництва та багато інших. Пригощали всіх гостей господині зі 20 сільських рад. Розважали всіх місцеві колективи і запрошенні, всі виконували українські пісні. На святі панувала тепла, дружня і доброзичлива атмосфера.
За концепцією свята, воно на слідуючий рік переходить в Олевський район, а першим селом, що його буде зустрічати і проводити, є село Зубковичі, з якого на свято були запрошені староста села Мирончук Марина Василівна із діловодом Фещук Ганною Михайлівною і керівництво Олевського району, це секретар міської ради Шейко Віталій Олексійович, голова РДА Лазаренко Дмитро Олексійович, голова районної ради Троц Віктор Миколаєвич із заступником Ковальчуком Олександром Станіславовичом, котрі всі дали обіцянку провести це свято по всій території району і передати нашим сусідам, білорусам, і перевести його в статус "міжнародного".
На свято були запрошені і всіх привітали: народний депутат Арешонков Володимир Юрійович, голова обласної ради Ширма Володимир Васильович, голова Новоград-Волинської РДА Михнюк Володимир Володимирович, мер міста Коростеня Москаленко Володимир Васильович та багато ще поважних гостей. Які привітали всіх гостей свята.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається