Logo
Версія для друку

В Олевську провели обшуки, під час яких вилучено 40 кг бурштину

Прокуратура Житомирської області спільно з правоохоронцями провела в Олевську санкціоновані обшуки, під час яких вилучили 40 кг бурштину.

«12 березня 2018 року, у межах кримінального провадження, Коростенська місцева прокуратура спільно із працівниками управління захисту економіки в області та слідчого управління Головного управління Нацполіції в області провела санкціоновані обшуки в місті Олевськ Житомирської області. Під час обшуків в господарських приміщеннях приватних будинків двох олевчан правоохоронці виявили понад 40 кг незаконно видобутого бурштину», - повідомила прес-служба.

За даними прокуратури, процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом організації незаконного видобутку бурштину на території Олевського району здійснює Коростенська місцева прокуратура, місця скупок та незаконного зберігання коштовного каміння встановили під час досудового розслідування.

Зараз виявлене коштовне каміння вилучили, вирішується питання щодо подання клопотання до суду про накладення арешту на бурштин.

Досудове розслідування, яке проводить Овруцьке відділення поліції, триває, проводяться необхідні слідчі (розшукові дії), встановлюється причетність до зазначеного злочину інших осіб, - зазначає прокуратура.

                                                                                                                               Прес-служба прокуратури Житомирської області

Останнє редагуванняВівторок, 13 березня 2018 12:21
Template Design © Joomla Templates | GavickPro. All rights reserved.