Так тримати….Молодці!

Творчому розвитку, самореалізації дітлахів в Олевську приділяється значна увага. Уже вкотре наші молоді таланти показують високий рівень підготовки на різноманітних конкурсах та фестивалях. І Міжнародний фестиваль – конкурс « Калейдоскоп талантів», який проходив у м. Київ, не став цьому винятком. У ньому взяли участь діти з усіх куточків країни, зокрема і вихованці Центру художньо – естетичної творчості учнівської молоді.

   Своєю танцювальною майстерністю та композиціями «Полька сюрприз», «Ой – ой – ой», «Ангели», «Повернення додому», «Більш ніколи» вражав колектив «Сузір’я» (керівник Л. А. Хоменко), та «Діти наші квіти», «Для мами» - колектив «Тіп-Топ» (керівник О.А. Настасюк). Уміння будь з  чого зробити цукерочку демонстрували вихованці гуртків з бісероплетіння: Валентина Колодзінська, Віта Ничипорчук, Аня Курельчук, Валентина Драгальчук (керівник І. І. Поліщук) та «Веселка»: Анастасія Дробуш, Каріна Колодяжна (керівник Тетяна Басюк). А силою голосу вражали вокалісти: Назар Григорчук та Наталія Власюк. Серед вісімдесяти номерів журі обирало найкращих з кращих. Результати конкурсу показали, що наші діти мають великий потенціал.

  У фестивалі Анастасія Дробуш та Назар Григорчук посіли перші місця, всі ж інші учасники здобули до своїх скарбничок нагород почесні другі місця. До речі, Назар своїм співом чи не вперше заполонив серця і душі не тільки глядачів, а й поважного, суворого журі. На завершення конкурсу усіх учасників нагородили пам’ятними сувенірами з логотипом фестивалю, грамотами та солодощами. Окрім того, вихованці ЦХЕТУМу отримали 10% знижки на участь у конкурсі «Золотий дельфін», який відбудеться в м. Батумі, Грузія. Вітаємо чудові творчі колективи та їх високопрофесійних, самовідданих викладачів, а також талановитих і працьовитих вихованців з новими перемогами.

   Участь талановитих дітей Олевщини у фестивалі стала можливою завдяки підтримки меценатів. Це депутат Житомирської обласної ради Н. В. Кокітко,

голова Олевської районної організації Політичної партії «Українське об’єднання патріотів УКРОП» Ю. В. Халімончук, перший заступник голови Житомирської обласної ради С. М. Крамаренко, голова Олевської районної організації Радикальної партії Олега Ляшка В. О. Рабош, батьки вихованців, які завжди і у всьому підтримують педагогів і своїх дітей. Викладачі ЦХЕТУМу висловлюють щиру подяку усім за небайдуже ставлення до дитячих потреб та надану допомогу. Бажають міцного здоров’я, фінансового процвітання, нехай Господь віддячить сторицею за вашу підтримку та розуміння.

 

за інформацією газети "Зорі над Убортю"

Останнє редагуванняВівторок, 28 листопада 2017 12:55

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається