Редактор

Редактор

URL сайту:

Новий спортивний інвентар для Олевських спортсменів

25 травня відбувся огляд спортивного інвентарю, який було закуплено за кошти, виділені Житомирською обласною радою, за зайняті призові місця Олевською ОТГ в щорічих конкурсах – «Краща спортивна громада Житомирщини» (2018-2019 рр.)

Керівник проектів «КСГЖ 2019-2001 рр» від Олевської ОТГ, голова Олевської МО ВФСТ «Колос» Володимир Рабош разом з керівниками спортивних організацій, показав сучасний спортивний інвентар, придбання якого стало можливо за рахунок вагомих досягнень Олевських спортсменів на обласній, всеукраїнській, європейській та світовій аренах, а також за рахунок проведення прекрасних спортивно-масових заходів в громаді, організованих керівниками спортивних організацій та установ Олевської ОТГ.

Так, для Олевської ДЮСШ боротьби (директор Володимир Попков) придбано килим для боротьби 8 м * 8 м  з матами ППЕ, комплект манекенів борцівських з ногами та рухомими руками – 4 шт., комплект: штанга 100 кг та лава для жиму, покриття для боротьби 10,4 м * 19,4 м,  комплект «шведська» стінка металева з турніком-брусами та канатом.

Для «Спортивного клубу Олевськ Тхеквондо ІТФ «Фенікс» (керівник Ігор Попов) – дві сучасних фітнес-станції, боксерські жилети тренера, жилети для тхеквондо по 2 шт., мішки боксерські – 2 шт., дві пари лап.

 Олевській МО ВФСТ «Колос» для розвитку футболу в громаді, було закуплено 20 комплектів сучасної футбольної форми з символікою Олевська, м’ячі футзальні – 4 шт.,  м’ячі футбольні фірми «Selekt» – 3 шт. та 3 футбольних оригінальних мячі ФІФА  та 4 комплекти сіток на міні-футбольні та футзальні ворота та комплект на футбольні ворота

Для спортивного клубу «ММА» із змішаних єдиноборств придбано оригінальні сучасні кімоно – 2 шт. та маківари.

Окремо хотілося б звернути увагу на тренера спортивного клубу “ММА” Андрія Кондратюка, який крім вагомих досягнень своїх вихованців на обласних, всеукраїнських та міжнародних турнірах за власний рахунок та рахунок небагатьох небайдужих меценатів, відремонтував спортивну залу для тренувань та придбав велику кількість сучасного якісного спортивного інвентарю для змішаних єдиноборств. Безкоштовно Андрій Борисович проводить і тренування для своїх вихованців.

Як зазначив Володимир Рабош, придбання нового сучасного інвентарю, значно покращують якість тренування спортсменів, що принесе нові спортивні перемоги для Олевщини.

  • Опубліковано в Спорт
  • 0

Робимо все, аби якнайшвидше відновити повноцінне життя постраждалих від пожеж мешканців Овруцького району, – Володимир Федоренко

Всі пожежі на території Житомирської області локалізовані та ліквідовані. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив перший заступник голови Житомирської ОДА  Володимир Федоренко. Ситуацію з відновленням постраждалих територій, а також план організації допомоги мешканцям Поліського краю обговорили під час виїзної наради у м. Овруч, в якій взяли участь керівники Житомирської ОДА та Овруцької РДА, голови ОТГ, народні депутати України від фракції «Слуга народу», депутати райрад, керівники лісових господарств регіону, співробітники ДСНС, Національної поліції та Державної екологічної інспекції.

«На нараді обговорили шляхи вирішення питань відновлення територій, постраждалих внаслідок пожеж, шляхом висадження молодих саджанців відповідних порід дерев та надання компенсації мешканцям. Ми робимо все від нас залежне, щоб якнайшвидше повернути повноцінне життя громадянам, які зазнали лиха від вогню», – наголосив Володимир Федоренко.

Як повідомив офіційний сайт Житомирської обласної державної адміністрації, учасники виїзної наради відвідали потерпілі від пожеж поліські села Магдин та Личмани. Місцевим мешканцям доставили та передали у якості гуманітарної допомоги 15 сучасних велосипедів, насіння для висадження городини, а також мінеральні добрива для сільськогосподарських робіт.

«Хтось втратив житло, хтось – своє майно... Погоріли городи. Терміново село було забезпечено електроенергією: прокладена нова лінія, встановлені нові стовпи. Ми вже спілкуємося з будівельними компаніями, які відбудовуватимуть пошкоджене житло. Наразі ж громадяни отримали насіння й добрива, зможуть посадити городину. Ми допоможемо кожній людині незалежно від того, в якому статусі вона тут перебувала», – запевнив Володимир Федоренко місцевих мешканців погорілого села Личмани.

Як відзначили представники Державної екологічної інспекції, масштаби та наслідки пожеж на Житомирщині є настільки вражаючими, що на відновлення лісових масивів Поліського регіону піде не один десяток років. У Держекоінспекції звернулися до керівників лісових господарств області та очільників пошкоджених вогнем заповідників, аби якнайшвидше узгодити план спільної роботи зі збереження поліських лісів.

«Середній вік лісових насаджень Житомирщини становить 58 років. На жаль, лише за 4 місяці лісу вигоріло більше, ніж за весь минулий рік. Суспільство ще повністю не усвідомлює масштаби завданої пожежами шкоди екосистемі, тваринному світу та іншим природнім ресурсам. Державна інспекція звернулася до обласного управління лісового господарства, керівництва заповідників з вимогою якнайшвидшого погодження заходів по відновленню територій та лісових насаджень. Ми будемо жорстко контролювати їхнє виконання», – відзначив в.о. начальника Державної екологічної інспекції Поліського округу  Євгеній Медведовський.

Присутні на виїзній нараді народні депутати України від фракції «Слуга народу» висловили впевненість, що створена у Верховній Раді ТСК з розслідування причин пожеж на Житомирщині дасть належну оцінку бездіяльності деяких державних структур, які несуть безпосередню відповідальність за пожежну безпеку українських лісів.

«Щоб зрозуміти всі наслідки та запобігти повторення в майбутньому трагічної ситуації, яка сталася цієї весни на Поліссі, тимчасова слідча комісія Верховної Ради вивчить всі факти. Ретельно буде досліджувати дії та бездіяльність різних структур, агентств, посадових осіб. Окремо буде голосуватися закон про інвентаризацію лісів, який підготовлений до першого читання. Я сподіваюся, що ми запустимо аудит лісів, який не проводився з 2001-го року. А закон про державний екологічний контроль дасть можливість Державній екологічній інспекції контролювати протипожежну підготовку в лісах», – наголосив народний депутат від фракції «Слуга народу» Арсеній Пушкаренко після відвідання сіл Магдин та Личмани.

Окремо народні депутати ініціювали проведення аудиту земель Житомирської області, які визнані такими, що містять ознаки радіаційного зараження. З відповідним дорученням парламентарі вже звернулися до Академії наук України та Кабінету Міністрів, аби ці установи провели повноцінний радіологічний аналіз та вивчили можливість розпаювання тих земель, які не є радіаційно забрудненими.

«Під час виїзної наради у Личманах ми виявили проблему – селяни не обробляють землі, які мають статус радіаційних. Їх навіть ніхто не доглядає. Це призводить до таких стихійних лих, як пожежі. Потрібно зробити правильний аналіз, дослідити кожну ділянку. Щоб землі, які справді є радіаційними, зберігалися, щоб не допустити мародерства та вирубки лісів. А чисті землі треба обробляти, на них повинні працювати фермери або самі пайщики, у власність яких їх можна передати», – розповіла Житомирським ЗМІ народний депутат від фракції «Слуга народу» Тетяна Грищенко.

 

 

Судитимуть двох спільників, які жорстоко розправившись над чоловіком, закопали тіло у сараї.

Прокуратурою Житомирської області, у межах процесуального керівництва, затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно двох осіб, обвинувачених в умисному вбивстві з корисливих мотивів, вчиненому за попередньою змовою групою осіб та у скоєнні розбою, поєднаного із заподіянням тяжких тілесних ушкоджень (п.п.6,12 ч. 2 ст. 115, ч. 4 ст. 187 КК України).

Компанії Геннадія Буткевича передали більше 26 тисяч продуктових наборів соціально незахищеним людям в Житомирській області

“Пержанська рудна компанія” і корпорація “АТБ” відомого українського підприємця Геннадія Буткевича забезпечила продуктовими наборами вразливих в умовах епідемії COVID-19 мешканців Житомирської області, повідомляє "Рубрика".

24 тисячі безоплатних продуктових пакунків для житомирян передала корпорація “АТБ” і ще більше 2 тисяч наборів забезпечила “Пержанська рудна компанія”.

Продукти харчування доставляли самотнім людям похилого віку 80 років та більше, малозабезпеченим сім’ям, людей з інвалідністю та інших соціально-незахищеним категоріям по всій Житомирській області.

Логістику пакунків безпосередньо до людей здійснювали територіальні центри соціального обслуговування населення у громадах, отримувачі допомоги мали бути підопічними соціальних служб. Роздача адресної допомоги тривала майже весь квітень. Для корпорації “АТБ” це була частина національної програми надання продуктів харчування найбільш незахищеним українцям.

Допомога від “Пержанської рудної компанії” була надана, аби повністю забезпечити потреби Житомирської області. Повідомляється, що компанія відгукнулась на запит місцевої влади, роздача також відбувалася соціальними службами громад. Більше 2 тисяч продуктових наборів було роздано у 28 об’єднаних територіальних громадах Житомирської області.

До продуктових наборів входив “товарний кошик” першої необхідності: олія, кілька видів круп, макарони, чай, цукор, сіль, печиво та інше.

У компанії повідомили, що на даний момент Геннадій Буткевич вже закупив допомоги для медиків Житомирської області на майже 20 мільйонів гривень. Так, BGV Group, куди входить “Пержанська рудна компанія”, закупила і передала захист для медиків, дезінфекційні засоби, медикаменти, багатофункціональні ліжка, обладнання медустановам області.

Також компанія Буткевича допомогла запустити виробництво захисних костюмів місцевою швейною фабрикою у Новоград-Волинську, зробивши великі замовлення для медиків Житомирської області.

Олевська лікарня стане кращою – «Пержанська рудна компанія» перерахувала півмільйона гривень на ремонт в медустанові

«Пержанська рудна компанія» перерахувала 500 тисяч гривень благодійної допомоги на капітальний ремонт неврологічного відділення та ремонт системи подачі кисню в Олевській центральній лікарні.

Інформацію про отримання коштів підтвердив головний лікар КНП «Олевська центральна лікарня» Олег Казюк, повідомляється на офіційному сайті Олевської ОТГ.

«Пержанська рудна компанія» надала фінансову допомогу для проведення ремонту окремих приміщень КНП «Олевська центральна лікарня», зокрема – неврологічного відділення, та відновлення системи подачі кисню, в тому числі для можливого прийому хворих із тяжкими формами коронавірусної хвороби, щоб забезпечити їм інтенсивну терапію.

Повідомляється, що протягом місяця від ТОВ «Пержанська рудна компанія» надійшло 1 457 333 гривень на покращення матеріально-технічного стану медичного закладу та на заходи щодо запобігання поширенню на території Олевської ОТГ коронавірусу.

Зокрема, ТОВ «Пержанська рудна компанія» перерахувала 779 000 гривень на придбання засобів індивідуального захисту і дезінфікуючих засобів для установ та організацій в Олевську, які здійснюють заходи щодо недопущення розповсюдження захворювань, спричинених спалахом COVID-19.

Також додатково надійшло 178 333 гривень на придбання медичних препаратів.

Олевська міська рада та колектив КНП «Олевська центральна лікарня» висловили вдячність «Пержанській рудній компанії» за підтримку в складний для країни час.

Довідка

«Пержанська рудна компанія» входить в інвестиційну компанію BGV Group відомого українського підприємця Геннадія Буткевича. Відомо, що з початку карантину BGV Group надала допомогу в медустанови Житомирщини на суму у майже 20 мільйонів гривень. Також компанія Буткевича допомогла запустити виробництво захисних костюмів місцевою швейною фабрикою у Новоград-Волинську, виконавши великі замовлення для медиків Житомирської області.

Ліквідовано загоряння сухої трави в с. Кишин

1 травня до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про загоряння сухої трави в с. Кишин Олевського району. Про це рятувальників сповістили селяни, які відчували їдкий запах диму в населеному пункті.

По прибуттю чергового караулу вогнеборців до місця виклику з’ясувалось, що посеред поля горить суха трава на площі 1 га. Рятувальники впорались із займанням, не допустивши подальшого розповсюдження полум’я. Крім того цього ж дня у м. Олевськ із самого ранку вони гасили займання сміття на площі 800 кв. м.

   У ДСНС України у Житомирській області

  • Опубліковано в Події
  • 0

Ми повинні мобілізуватися, щоб запобігти в майбутньому масштабним пожежам, – Володимир Федоренко

Враховуючи наближення літнього періоду, оперативний штаб з ліквідації пожеж екосистем Олевського та Лугинського районів Житомирської області ухвалив рішення про розчищення меліоративних каналів, а особливо акваторій, що знаходяться біля торфовищ, задля забезпечення співробітників ДСНС достатньою кількістю води та вільним доступом до неї. Про це після засідання штабу, яке відбулося в місті Олевськ, повідомив на своїй сторінці у мережі Facebook 1-й заступник голови Житомирської ОДА  Володимир Федоренко.

«Що стосується ДСНС, лісових господарств, торф’яної галузі – наші старости, голови ОТГ, голови райрад – всі ми повинні зараз мобілізуватися та діяти як одна родина, як єдина команда. У нас дві біди. Перша – це коронавірус, яка сталася взагалі по всьому світі, і ми не виключення, і друга, ще страшніша, – оці наші підпали, пожежі, згорілі ліси», – заявив Володимир Федоренко в інтерв’ю ЗМІ після відвідання  місць гасіння лісових пожеж на Поліссі.

Участь у засіданні оперативного штабу взяли представники ДСНС, Національної поліції, Держлісагентства, місцевої влади постраждалих районів, група народних депутатів від фракції «Слуга народу» та представники Державної екологічної інспекції. Головними причинами нинішніх займань та масштабних пожеж на Житомирщині й Київщині є не лише підпали сухої трави, але й захаращеність та занедбаність українських лісів, на що має звернути першочергову увагу Державне агентство лісових ресурсів України, – вважають учасники зібрання.

«Останні роки Державну екологічну інспекцію не допускали до перевірок. Був мораторій. Лісники, лісагентства знаходили купу причин для цього і платили мінімальний штраф за недопуск, аби не дати державній екологічній інспекції все перевірити. І от маємо результат – не проводилися санітарні рубки й заходи протипожежної безпеки, ліси захаращені. Масштабні пожежі – логічний наслідок такої недолугої політики», – відзначив після засідання штабу заступник начальника Держекоінспекції Поліського округу Євген Медведовський.

На переконання народних депутатів, присутніх на виїзному засіданні в Олевську, сьогодні першочерговим завданням як законодавчої, так і виконавчої гілок влади мають стати принципові зміни у загальному підході держави до організації ведення всього лісового господарства, а також перерозподіл функцій контролю за дотриманням законодавства у цій царині. Інакше масштабні займання лісів повторюватимуться знову й знову.

«Ми розуміємо, що сьогодні необхідно проводити аудит лісгоспів, дивитися на протипожежну підготовку наших лісів, а за це відповідають саме лісництва. Тому що ДСНС працює з наслідками. І відверто скажу, при всій повазі до лісників, які сьогодні боряться разом з ДСНС у цих пожежах, – погано лісництва відпрацьовують протипожежні заходи. Зараз профільним комітетом до першого читання рекомендований законопроект щодо аудиту лісів. Останній раз він проводився в 2001-му році, ще по радянській методиці. В цьому ж законопроекті використано досвід світових країн», – відзначив народний депутат від фракції «Слуга народу» Арсеній Пушкаренко.

Керівники Житомирської ОДА висловили переконання, що навіть після завершення тушіння головних джерел займання та локалізації тліючих осередків, розслаблятися співробітникам ДСНС, держлісагентств, місцевих адміністрацій та сільських рад ще дуже рано. Адже попереду – початок літа та підняття середньодобової температури в усій Україні, до якого додається ще й аномальна посуха.

«В цій ситуації нам треба йти на випередження. Необхідно розібратися з річками, з пожежними водоймами, оскільки ми бачимо – літо буде жарким, і все тільки починається. Тому для нас є багато домашнього завдання. Ми з’ясували, по-перше, що нам потрібен якісний зв’язок для людей, які знаходяться в лісі. Адже тут немає Інтернету, тут взагалі зникає телефонний зв’язок. Для цього нам необхідні потужні рації, щоб швидко робити все. По-друге, варто додатково придбати протипожежні ранці-вогнегасники для наших лісних господарств і пожежних частин», – визначив головні завдання Житомирської обласної влади 1-й заступник голови ОДА Володимир Федоренко.

 

 

 

 

Поблизу с. Рудня-Перганська горить Поліський заповідник

У другій половині дня близько 15 год. в Олевському районі виникло загорання травяного настилу, яке розповсюдилось на лісовий масив Поліського природного заповідника поблизу с. Рудня-Перганська, місцями пожежа переходила у верхову. Організовано комплексне застосування наземних та авіаційних сил. За допомогою авіації ДСНС вдалося ліквідувати верхову пожежу, продовжуються роботи по локалізації горіння лісової підстилки, пеньків та деревини.

До гасіння залучено 124 чол. та 26 од. техніки, в тому числі від ДСНС 59 чол. о/с та 14 од. техніки, з них 3 літаки АН-32П.

                    У ДСНС України у Житомирській області

  • Опубліковано в Події
  • 0

Поблизу с. Замисловичі триває гасіння лісової пожежі

23 квітня до ДСНС надійшла інформація, що поблизу с. Замисловичі Олевського району на території Поясківського лісництва виникло загорання сухої трави та лісового масиву (вогнем пройдено близько 200 га). Станом на 7 год. 25 квітня триває гасіння окремих осередків трав’яного настилу, лісової підстилки, пеньків та деревини. До гасіння залучено 163 чоловіка та 30 одиниць техніки, з них від ДСНС 65 чоловік особового складу та 16 одиниць техніки, в тому числі 3 літаки та 1 вертоліт, якими 24 квітня здійснено 3 скиди – 24 т води.

  • Опубліковано в Події
  • 0
Підписатися на цей канал RSS