Logo
Версія для друку

Поліцейські під час обшуку в жителя с. Лопатичі вилучили необліковану деревину

3 листопада працівники Коростенського відділу поліції під процесуальним керівництвом місцевої прокуратури провели санкціонований обшук у домоволодінні жителя с. Лопатич Олевського району. Під час слідчих дій вилучено свідчення протиправної діяльності, у тому числі нелегальної обробки незареєстрованої деревини та незаконного використання торговельної марки для подальшого продажу продукції. 

Наразі досудове розслідування проводиться за ознаками ст. 246 (Незаконна порубка лісу) Кримінального кодексу України. Слідчі дії проводились за участі працівників Державної екологічної інспекції Поліського округу та Управління праці в Житомирській області. 

Водночас у ході обшуку було виявлено немарковану деревину породи сосна,  виробниче обладнання для обробки лісоматеріалів (і розпилювання, і випалювання), а також готову продукцію. 

- Серед іншого слідчі вилучили кілька десятків мішків з дерев’яним вугіллям, пакувальний матеріал для нього та уже розфасовану продукцію з чужим торговельним ім’ям, - повідомив начальник Коростенського відділу поліції Дмитро Гаращенко. 

Відтак  у діях організаторів незаконного підприємства вбачаються ознаки й інших правопорушень, зокрема передбачених ст. 241 (Забруднення атмосферного повітря) ККУ та ст. 229 ( Незаконне використання знака для товарів і посліг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару) ККУ. За результатами проведених експертних досліджень та інших слідчих дій вирішуватиметься питання про остаточну кваліфікацію кримінальних діянь.

Відділ комунікації поліції Житомирської області

 

Template Design © Joomla Templates | GavickPro. All rights reserved.