Редактор

Редактор

URL сайту:

В Олевському районі викрито та припинено спробу відновлення незаконного видобування каменю-пісковику

Коростенська місцева прокуратура здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом незаконного видобування корисних копалин загальнодержавного значення - каменю-пісковику в Олевському районі (ч. 2 ст. 240 КК України).


За даними слідства, на земельній ділянці сільськогосподарського призначення площею 1,86 га, яка перебуває у комунальній власності сільської ради, приватне підприємство у штучно створеному кар’єрі глибиною до 5 метрів шириною понад 50 метрів, самовільно здійснювало видобування каменю-пісковику без відповідних дозвільних документів.
Попри те, що проводяться слідчі дії, працівниками місцевого відділення поліції спільно із співробітниками УСБУ в області викрито спробу відновлення протиправного видобування корисної копалини. Зокрема виявлено, що поруч із цим кар’єром місцевий житель екскаватором розчищав нову земельну ділянку, знімаючи поверхневий шар ґрунту без спеціального дозволу, таким чином облаштовуючи незаконне видобування каменю-пісковику.
Наразі техніку вилучено.
За погодженням із процесуальним прокурором, подано клопотання про накладення на неї арешту, яке наразі перебуває на розгляді в Олевському районному суді.
Розгляд клопотання про арешт майна у суді забезпечуватиме Коростенська місцева прокуратура.
Досудове розслідування проводить Олевське відділення поліції.

  • Опубліковано в Події
  • 0

В с. Калинівка на пожежі виявили тіло загиблої жінки

10 листопада о 06:25 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в дерев’яній літній кухні в с. Калинівка Олевського району. Загорання помітили сусіди та одразу розпочали гасіння власними силами. Через легкозаймистість будівлі вогонь швидко поширювався конструкціями, тому селяни зателефонували за номером «101».

По прибуттю рятувальників з’ясувалося, що кухня вже повністю охоплена вогнем. На підлозі біля вхідних дверей вони виявили тіло власниці без ознак життя, 1942 р.н.

Відстань від зазначеноі споруди до житлового будинку складала близько 5-ти метрів, тому вогонь в будь-яку мить міг перекинутися на оселю. О 07:25 бійці ДСНС пожежу локалізували, о 08:40 – ліквідували. В результаті пожежі вогнем знищено літню кухню. Проте бійцям ДСНС вдалося запобігти поширенню полум’я на житловий будинок.

У ДСНС України у Житомирській області

  • Опубліковано в Події
  • 0

Поліцейські під час обшуку в жителя с. Лопатичі вилучили необліковану деревину

3 листопада працівники Коростенського відділу поліції під процесуальним керівництвом місцевої прокуратури провели санкціонований обшук у домоволодінні жителя с. Лопатич Олевського району. Під час слідчих дій вилучено свідчення протиправної діяльності, у тому числі нелегальної обробки незареєстрованої деревини та незаконного використання торговельної марки для подальшого продажу продукції. 

Наразі досудове розслідування проводиться за ознаками ст. 246 (Незаконна порубка лісу) Кримінального кодексу України. Слідчі дії проводились за участі працівників Державної екологічної інспекції Поліського округу та Управління праці в Житомирській області. 

Водночас у ході обшуку було виявлено немарковану деревину породи сосна,  виробниче обладнання для обробки лісоматеріалів (і розпилювання, і випалювання), а також готову продукцію. 

- Серед іншого слідчі вилучили кілька десятків мішків з дерев’яним вугіллям, пакувальний матеріал для нього та уже розфасовану продукцію з чужим торговельним ім’ям, - повідомив начальник Коростенського відділу поліції Дмитро Гаращенко. 

Відтак  у діях організаторів незаконного підприємства вбачаються ознаки й інших правопорушень, зокрема передбачених ст. 241 (Забруднення атмосферного повітря) ККУ та ст. 229 ( Незаконне використання знака для товарів і посліг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару) ККУ. За результатами проведених експертних досліджень та інших слідчих дій вирішуватиметься питання про остаточну кваліфікацію кримінальних діянь.

Відділ комунікації поліції Житомирської області

 

Звернення "Сили і Честі" до мешканців Житомирщини

Шановні полісяни! Поважна громадо Житомирської області!

За кілька днів завершуються передвиборчі перегони, підсумком яких стане день виборів 25 жовтня 2020 року. Кожному із нас у цей день випаде нагода із честю, чистою совістю та громадянським сумлінням виконати свій дуже відповідальний обов’язок – обрати місцеву владу.

Упродовж майже двох місяців партії, кандидати у депутати до місцевих рад усіх рівнів, а також претенденти на посади сільських, селищних та міських голів мали нагоду ознайомити, довести, переконати виборців Житомирщини у правильності, необхідності та доцільності своїх програм та своїх пропозицій. Тепер, шановні виборці, настала ваша черга діяти і вирішувати, адже до нас прийшла пора думати і обирати.

Сьогодні важливо зрозуміти, що нинішні вибори місцевої влади у багатьох стосунках мають доленосний характер. Не секрет, що реформування і децентралізація суттєво змінили права та можливості місцевих рад. На рівні громади сьогодні вирішуються більшість проблем пересічного громадянина. Тому новообрана влада має бути чесною, відповідальною і кваліфікованою. А залежить це найбільшою мірою від усіх нас.

Маємо пам’ятати і чітко усвідомлювати, що голос кожного виборця спроможний вплинути на результат виборів. І чим активнішою буде наша участь у процесі голосування 25 жовтня, тим більше шансів отримати достойну, дієву, відповідальну і спроможну до праці на благо громади місцеву владу.

Шановні друзі!

Ми напередодні вирішального дня! Будьмо сильними і чесними! Станьмо відповідальнішими і мудрішими! ПОРЯДОК БУДЕ! Всі на вибори! Перемога партії "СИЛА І ЧЕСТЬ" – перемога кожного з вас!

З повагою Житомирська обласна організація політичної партії "СИЛА І ЧЕСТЬ"

У ці відповідальні дні, йдучи на вибори, спираючись на довіру та підтримку своїх земляків – полісян, ми, кандидати від політичної партії "СИЛА І ЧЕСТЬ"

ПРИСЯГАЄМО:

1 У своїй повсякденній депутатській роботі бути чесними, щирими та відвертими і завжди готовими до спілкування із виборцями у зручному форматі.

2. Боротися із проявами безвідповідальності, недбалості, бути непримиренними борцями з корупцією та хабарництвом.

3. Бути вірними і відданими справі всебічного розвитку Житомирщини, як благодатного краю. Ми розкриємо разом з вами її потужний потенціал.

4. Берегти і плекати найкращі, овіяні легендами і примножені працею багатьох поколінь наших пращурів, традиції Поліського краю.

5. Бути гордими і гідними звання народного обранця, слугувати прикладом сумління і зразкового виконання свого громадянського обов’язку.

ПОРЯДОК БУДЕ!

За інформацією сайту Новоград City

Юлія Лушпієнко: “Житомирщина має всі умови для розвитку бізнесу та розміщення виробництв»

Практикуючий адвокат, людина з активною життєвою позицією, Юлія Лушпієнко стала кандидатом від партії «Сила і Честь» до Житомирської обласної ради. На її переконання, депутат має бути партнером для своїх виборців, швидко реагувати на всі потреби і проблеми. А їх в області – чимало. При цьому децентралізація дає депутатам місцевих рад повноваження, за допомогою яких можна вирішувати 80-90% проблем на місцевому рівні. Яку саме програму дій пропонує кандидатка, ми розпитали її в інтерв’ю для  Новоград City

Чому ви обрали саме партію «Сила і Честь»?

  • Партія складається переважно з правників та правозахисників. Такі люди близькі мені по духу і поглядах, і ми розуміємо, для чого працюємо разом. Те, що пропоную я, працює на створення економічної безпеки та економічної незалежності регіону.

Хочу також змінити уявлення виборців про роботу депутата. Не раз стикалася з ситуацією, коли органи місцевого самоврядування виконують свої функції формально («як написано на папірці»), і ніхто не хоче зробити більше. Так бути не повинно.

На яких питаннях ви плануєте зосередитися у Житомирській обласній раді?

  • Для мене є пріоритетним залучення інвестицій, які зроблять поштовх у розвитку області та покращать рівень життя населення. Для цього, по-перше, треба розробити інвестиційний паспорт області. Кількома мовами. Продемонструвати інвестиційну привабливість нашого регіону. Житомирська область – унікальна, вона має вигідне географічне розміщення, близькість до столиці, розвинену інфраструктуру, кваліфіковані кадри. Житомирщина має хороший потенціал у сільському господарстві, надрокористуванні, екології, екотуризмі. Область багата на поклади корисних копалин.

Програми регіонального розвитку та залучення інвестицій до області мають бути переглянуті та осучаснені. Потрібно проводити круглі столи, конференції та перемовини з міжнародними організаціями – саме вони є посередниками між потенційними інвесторами з-за кордону та Україною. При цьому важливо орієнтуватися не тільки на зовнішніх інвесторів, але й на внутрішніх.

Але не всі мешканці області вірять у прихід сумлінних інвесторів. Ви стикалися зі скепсисом щодо своїх планів?

  • Справді, часом бачу недостатню інформованість або навіть супротив. Люди зневірені: «розвиток промисловості не дасть робочих місць, все автоматизоване», «будуть брати на роботу з інших областей». Практика показує, що це не так.

Розвиток промисловості та підприємств в області – це створення робочих місць, забезпечення місцевого населення достойним рівнем заробітної платні і покращення життя населення, це розвиток інфраструктури (якісні дороги, доступне житло, будівництво садків та шкіл, освітлення вулиць), якісні медичні послуги.

Нам потрібно створювати умови, щоб люди могли жити поруч з родиною, у своїй громаді, і при цьому забезпечувати якісний рівень життя для своєї родини. Щоб у них була робота, діти ходили б в садочки, школи.

Зараз багато молодих людей, які закінчують школу, виїжджають з області. Втрачаються молоді кваліфіковані кадри. Потрібні програми підтримки студенів, щоб вони залишалися навчатися в області.

  • Як активна господарська діяльність може позначитися на екології в області? Вичерпання природних ресурсів турбує людей.

- Потрібно створити баланс між розвитком промисловості та захистом довкілля. Це начебто протилежні речі, проте я впевнена, що можна між ними знайти взаємодію. Місцева влада може проводити постійні перемовини та круглі столи з підприємцями, власниками бізнесу та з екологами. Вони повинні розробити сумісний план дій, щоб і природу зберегти, і розвивати промисловість в області.

Розвиток промисловості на території області означає наповнення місцевих бюджетів, завдяки чому територіальні громади самостійно зможуть вирішувати потреби та проблеми місцевого населення. На прикладі багатьох ОТГ ми можемо побачити наскільки підвищується рівень життя окремої громади, після відкриття на їх території підприємств з видобутку корисних копалин.

Створення та розвиток якісних інвестиційних продуктів на території області дасть можливість створити базу для будівництва заводів та фабрик.

Від місцевих депутатів потрібні активні дії щодо просування іміджу Житомирської області як в  Україні так і за її межами, як надійного партнера для розміщення виробництва.

На Олевщині правоохоронці затримали крадіїв з незаконно зрубаною деревиною

Увечері 7 жовтня поліцейські та працівники місцевого лісництва виявили кілька випадків крадіжок деревини з лісових масивів. Поблизу с. Хочиного виявили двох місцевих жителів з трактором, завантаженим сосновими колодами. А неподалік с. Рудні – 2 трактори під керуванням жителів Рівненщини з викраденою лісопродукцією. Розпочаті досудові розслідування.

До Олевського відділення поліції надійшло повідомлення від працівників місцевого лісництва про крадіжку деревини. На місце події вирушила слідчо-оперативна група. Як з’ясувалось, у лісовому масиві неподалік с. Хочиного було зупинено трактор МТЗ-82, з причепом, завантаженим 22 сосновими колодами.  Ні водій, ні його пасажир, місцеві жителі віком 32 та 45 років, жодних документів, які б давали право на вивезення деревини, не надали.

Також поліцейські виявили на лісовій дорозі поблизу с. Рудні ще 2 мінітрактори: DongFeng та Jinma. У гужових повозках, що використовувались у якості причепів, поліцейські виявили 35 соснових колод. Обидва водії, жителі Рівненщини віком 21 та 29 років, документів на лісопродукцію не мали.

Відтак в обох випадках поліцейські вилучили транспортні засоби з вантажем. Нині триває встановлення всіх обставин. Попередня правова кваліфікація подій – ч. 2 ст. 185 (Крадіжка) КК України. Законодавством такі дії караються арештом на строк від 3 до 6 місяців або обмеженням чи позбавленням волі на строк до 5 років.

Відділ комунікації поліції Житомирської області

 

Сучасний вчитель – людина сили і честі!

Шановні вчителі!

Незабаром – перша неділя жовтня, і вже за традицією в Україні вона позначена прекрасним святом – Днем вчителя. Це справді всенародне свято, бо у нашій країні немає людей, яких би не навчала перша вчителька. І так само важко знайти в Україні людину, яка не згадала б гарним словом чудові шкільні роки і, звісно ж – своїх улюблених вчителів. Адже в Україні завжди вважали вчителя і школу символами Честі, Порядності і Людяності.

У день вашого професійного свята на згадку приходять не лише теплі і приємні спогади про шкільне дитинство, але й непохитне усвідомлення тієї надважливої ролі, яку покликана відігравати у сучасному житті нашої країни Нова українська школа. Нинішні складнощі життя жодним чином не применшують роль шкільної освіти і науки у перспективі подальшого поступу нашої країни. Навпаки – сучасні виклики перед Україною лише підкреслюють значимість удосконалення та осучаснення освітнього процесу. І саме тому школа і праця вчителя нині визначають наші можливості і наші перспективи на багато років вперед.

Ми, представники партії «СИЛА І ЧЕСТЬ», переконані, що нинішні труднощі та негаразди мають у нашому житті тимчасовий характер. Однак уроки та висновки щодо нашого подальшого життя і насамперед – стосовно перспектив нашої школи та освіти, ми мусимо зробити і врахувати вже сьогодні.

Тому вже зараз на часі вирішення давно назрілих проблем освіти. Це – негайне пришвидшення процесу оснащення якісним інтернет-зв’язком та супутнім сучасним устаткуванням усіх без винятку шкіл нашої громади. Це – бездоганний порядок у питаннях підвозу діток до місця навчання. Це – налагодження системи фізкультурно-оздоровчої роботи у середовищі школярів та молоді. Це – поступове, але належне матеріально-технічне забезпечення шкільних класів. Це – підвищення ролі і значимості професії вчителя в очах батьківської громади і суспільства загалом.

Ми щиро віримо і сподіваємось, що таке, поки що бажане і лише омріяне поєднання зусиль школи, влади, батьківської громади, все ж таки допоможе нам зрушити з місця численні проблеми і водночас дозволить усім нам сміливо дивитися у майбутнє.

З нагоди вашого професійного свята прийміть від нас, шановні вчителі, доземний уклін і щиросердечні слова подяки за вашу працю, ваш талант, за те душевне тепло, яким ви зігріваєте наше дитинство, наші надії, сподівання і стверджуєте впевненість у завтрашньому дні. Нехай вам щастить у всьому. Найбільших Вам життєвих гараздів! Приємного настрою і ще раз – зі святом!

З повагою

Житомирська обласна організація

політичної партії «СИЛА І ЧЕСТЬ»

«Сила і Честь» провела свою конференцію на Житомирщині

21 вересня 2020 року у Житомирі провела Конференцію Житомирська обласна організація партії «СИЛА І ЧЕСТЬ». На конференцію, яка пройшла у залі готельного комплексу «Гайки», прибуло 40 делегатів із 44-х обраних.

Головне прагнути і вірити: «Порядок буде!»

У розпал кампанії з виборів до місцевих рад усіх рівнів лунає багато різних думок, коментарів, зауважень та пропозицій. Доходить навіть до дискусій і словесних перепалок. Як правило, всі вони носять давно відомий вислів чи лозунг відверто анархічного змісту. Звучать вони по різному, але найчастіше можна почути, що всі депутати, м’яко кажучи, є негідниками і «рвуться до корита». Дехто для підсилення своєї аргументації називає «корито» золотим, але причин чи ознак позолоти у депутатській діяльності чи роботі ніхто не називає.

Підписатися на цей канал RSS