СЕРГІЙ КРАМАРЕНКО: Капітальний ремонт неврологічного відділення пріоритетне завдання нашої команди.

Створення комфортних умов для лікування та реабілітації пацієнтів у медичних закладах Олевщини – одне із завдань, яке ставить перед собою Радикальна партія Олега Ляшка.

Протягом останніх років за сприяння нашої команди вже зроблено капітальний ремонт дитячого відділення, яке довгий час було болючою раною для Олевщини. І це вже стало доброю традицією, бо цього року за сприяння депутата Житомирської обласної ради – Сергія Крамаренка з обласного бюджету виділено 150 тис. грн на виготовлення проєктно-кошторисної документації на капітальний ремонт неврологічного відділення і вже з часом розпочнуться ремонтні роботи.

Сергій Михайлович під час робочої поїздки до Олевська 1 грудня разом із заступником Олевського міського голови Сергієм Гончаром, депутатами міської ради Мариною Павленко та Мариною Шибецькою, депутатом Коростенської районної ради Діаною Фещук разом із завідуючим неврологічним відділенням Юрієм Шевчуком відвідали центральну лікарню, де ознайомились з умовами, в яких перебувають пацієнти та персонал неврологічного відділення, щоб мати уявлення про масштаби роботи. Оновлення потребують палати, коридор та технічні приміщення. Медичний персонал намагається підтримувати все в хорошому стані, але замінити сантехніку, старий кахель та вигорілий на сонці лінолеум уже необхідно.

         «Щодня медики, зокрема неврологічного відділення, рятують життя людей. Попри це умови їх роботи та умови перебування пацієнтів – абсолютно незадовільні. Відсутність належної вентиляції, сучасних медичних меблів, жахливий стан підлоги і стін як у коридорах, так і в палатах - усе це перетворює лікування у закладі на тяжке випробування.  Тож ми маємо зробити все від нас залежне, щоб нашим лікарям та пацієнтам було набагато комфортніше перебувати у відділенні, адже для швидкого одужання надзвичайно важливі сприятливі умови і затишна атмосфера»  – зазначив Сергій Михайлович.

     У цьому відділені ставлять на ноги людей після інсультів, черепно-мозкових травм та інших важких захворювань, відділення приймає пацієнтів не тільки з міста, а й з усієї  великої громади. А отже, питання здоров’я місцевих жителів має бути першочерговим, а  відділення має відповідати всім сучасним вимогам.

Депутати від Радикальної партії Олега Ляшка  завжди звертали особливу увагу на проблеми медичних закладів, бо знають, що людське здоров’я – то найбільший скарб і завжди готові допомагати медичним закладам нашого регіону.

«Особисто буду контролювати всі етапи та хід виконання ремонтних робіт, аби неврологічне відділення Олевської центральної лікарні якнайшвидше засяяло новим блиском» – поділився Сергій Крамаренко.

 

Останнє редагуванняП'ятниця, 03 грудня 2021 21:43

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається