Арсеній Пушкаренко: команда партії «Слуга Народу» комплексно розбудовує інфраструктуру Олевщини

За останні два роки Олевщина зазнала значних змін. Громада розвивається, інфраструктура розбудовується та відновлюється. Вводяться в експлуатацію об’єкти, в добудову яких вже ніхто не вірив. Як підкреслює народний депутат України, фракція «Слуга Народу», Арсеній Пушкаренко – розвиток інфраструктури відбувається комплексно.

Особлива увага на Олевщині приділяється освітній інфраструктурі. Нещодавно народний депутат України Арсеній Пушкаренко разом із Олевським міським головою від партії «Слуга Народу» Сергієм Лисицьким передали громаді новий шкільний автобус.

 Новий шкільний автобус повинен їхати по новій реконструйованій дорозі і везти дітей у відремонтовані сучасні навчальні заклади

«Це один із 15 шкільних автобусів, які в цьому році держава у співфінансуванні з місцевими бюджетами передає в громади. Наразі ми закриваємо третину потреб у шкільних автобусах по області. Працюємо над тим, щоб у наступному році задовольнити вже половину потреб», – сказав голова Житомирської обласної організації партії «Слуга Народу» Арсеній Пушкаренко.

Як зазначає нардеп, держава не просто купує та передає автобуси в громади. Це лише один з елементів розвитку. Адже важливо, щоб ці автобуси їхали по новій реконструйованій дорозі і везли дітей у реконструйовані сучасні навчальні заклади.

Наприклад, у цьому році в рамках програми Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво» Олевська громада отримала майже 15 км нових доріг. Капітально відремонтували першу чергу ділянку дороги Олевськ – Покровське, а це 8 кілометрів нового сучасного асфальтового покриття. Триває ремонт дороги до села Пояски, там вже повністю відремонтовано п'ять із семи кілометрів шляху.

Арсеній Пушкаренко: програми Президента «Великого будівництва» створює сьогодні можливість розбудовувати нову сучасну інфраструктуру в кожній громаді.

Відчула на собі ефект від програми Президента «Велике будівництво» і Олевська гімназія. У наступному році заклад святкує 100-річний ювілей. Але останні 30 років гімназія знаходилася у стані «реконструкції» і перетворилася на довгобуд. Лише команда «Слуги Народу» за півтора року здійснила всі необхідні роботи для завершення всього об’єкту.

Також в Олевській громаді реалізується програма ремонтів шкільних харчоблоків. Її мета – підвищити загальний середній рівень харчування в навчальних закладах громади. Ініціатор програми – міський голова Сергій Лисицький. Наразі проведені ремонти харчоблоків в Зольнянській, Варварівській та Корощинській школах. Незабаром закінчиться ремонт харчоблоку Олевської ЗОШ № 2.

Але освітня сфера – це не лише школи, а й дитячі садочки. На наступний рік запланована реконструкція 5 дитячих садочків Олевщини. Крім того, в планах здійснення поточних ремонтів у всіх дитячих садочках громади.

Найбільш масштабною буде реконструкція Центру розвитку дитини №2 «Сонечко» в Олевську. А поки готується проєктна документація, позитивні зміни вже розпочато – проведено благоустрій території закладу. На ці цілі з фонду депутатів обласної ради було виділено 500 тисяч гривень.

 Огляд завершеного благоустрою території ДНЗ №2 «Сонечко»

«Синергія місцевого самоврядування, громад, області і центральної влади в межах програми Президента «Великого будівництва» створює сьогодні можливість розбудовувати нову сучасну інфраструктуру в кожній громаді – медичну, спортивну, освітню, дорожню. І дозволяє кожній громаді ставати самодостатньою і отримувати ту інфраструктуру, на яку кожен із нас за 30 років заслужив», – підкреслив Арсеній Пушкаренко.

 

 

Останнє редагуванняП'ятниця, 03 грудня 2021 19:47

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається