​З 30 жовтня Житомирська область переходить до червоної зони

На територіях Житомирської, Івано-Франківської, Київської, Луганської, Львівської, Хмельницької та Чернігівської областей з 00 год. 00 хв. 30 жовтня встановлено червоний рівень епідемічної небезпеки.

Таке рішення прийняте на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 27 жовтня.

«Відповідно до оцінки індикаторних показників по визначенню рівня епідемічної небезпеки ми фіксуємо, що станом на 27 жовтня в зазначених регіонах було перевищено ознаки епідемічної небезпеки за двома показникам. А саме, по виявленню випадків інфікування. А також перевищення показника кількості госпіталізованих пацієнтів протягом останніх семи днів», - зазначив заступник Міністра охорони здоров’я – головний державний санітарний лікар України Ігор Кузін. Крім того, він додав, що на території Житомирської області також перевищено показник завантаженості ліжок, які забезпечені подачею медичного кисню в закладах охорони здоров’я. Таким чином, за результатами заслуханих доповідей та з урахуванням обговорення Комісією ТЕБ та НС вирішено встановити з 00 годин 00 хвилин 30 жовтня 2021 р. червоний рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Житомирської, Івано-Франківської, Київської, Луганської, Львівської, Хмельницької та Чернігівської областей», - йдеться у повідомленні.

В регіонах застосовуватимуться обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для даного рівня епідемічної небезпеки.

Головам ОДА доручено забезпечити дотримання відповідних обмежувальних протиепідемічних заходів.

Голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко на своїй сторінці у Facebook повідомляє, що буде заборонено насамперед:

? робота закладів громадського харчування, окрім адресної доставки та замовлень навинос;
? робота торговельно-розважальних центрів та інших розважальних закладів, кінотеатрів, театрів тощо;
? робота закладів освіти, окрім дитячих садків і початкових класів шкіл;
? робота непродовольчих ринків і магазинів, спортзалів, басейнів і фітнес-центрів;
? проведення масових заходів, окрім офіційних спортивних заходів і матчів командних ігрових видів спорту без глядачів;
? робота закладів культури.
✅ Водночас, ці обмеження не будуть розповсюджуватися на заклади, де усі без винятку співробітники, відвідувачі закладів або учасники заходів матимуть повну вакцинацію від коронавірусу, підтверджену «зеленим» COVID-сертифікатом.
Разом з тим, робота банків, АЗС, ветеринарних магазинів, аптек та всіх продовольчих магазинів продовжується, але з обов'язковим дотриманням протиепідемічних правил. Крім того, за потреби територіальні громади Житомирщини додатково посилюватимуть протиепідемічні правила.
 
Останнє редагуванняСереда, 27 жовтня 2021 11:35

Останні з Редактор

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається