«Велике будівництво» відкриває перед Олевськом нові перспективи – нардеп Арсеній Пушкаренко

Арсеній Пушкаренко разом із місцевими жительками біля дороги «Олевськ-Покровське» Арсеній Пушкаренко разом із місцевими жительками біля дороги «Олевськ-Покровське»

На Олевщині триває «Велике будівництво». Відбудовуються дороги та соціальні об’єкти. Роботи не зупиняються ні на день. Багато зроблено, ще більше планів попереду. В рамках парламентського контролю народний депутат України, голова Житомирської обласної організації партії «Слуга Народу» Арсеній Пушкаренко відвідав об’єкти реконструкції.

Дороги – артерії громади

Дорога на ділянці «Олевськ-Покровське» була в жахливому стані. Багато років попередня влада лише обіцяла її відремонтувати, але нічого не робила. У цьому році завдяки програмі Президента «Велике будівництво» Олевська громада має 8 кілометрів абсолютно нової дороги з сучасним покриттям і розміткою, півтораметровими тротуарами.

«На жаль, 30 років дорожня інфраструктура знаходилася в критичному стані – влади не будувала ні державні, ні місцеві дороги. Наша команда лише за два роки побудувала стільки доріг, скільки не було побудовано за останні 10 років. Першу чергу дороги «Олевськ-Покровське» ми зробили протягом кількох місяців. Ми й надалі будемо діяти в такому темпі і відновимо всю нашу дорожню інфраструктуру», – зазначив народний депутат Арсеній Пушкаренко.

На даний час роботи вже завершені і дорога здана в експлуатацію. По другій черзі цієї дороги готується проєктно-кошторисна документація. А будівельна техніка вже переїхала на наступний об’єкт «Великого будівництва» в громаді – дорогу, яка з’єднає міжнародну трасу «Київ-Ковель» і залізничну станцію «Пояски».

Громаді – новий стадіон

Вже до кінця цього року Олевськ отримає абсолютно новий сучасний стадіон «Колос». Наразі тут ведуться підготовчі роботи здійснюється дренаж, демонтуються попередні конструкції.

До кінця року громада отримає новий сучасний стадіон «Колос

До кінця року громада отримає новий сучасний стадіон «Колос

«Коли я побував на даному об’єкті у березні цього року, то побачив не поле, а озеро. Тому ми, разом з головою громади Сергієм Лисицьким, вирішили розпочати реконструкцію, хоча я б сказав – будівництво нового стадіону. Закінчити плануємо до кінця року», – зазначив Арсеній Пушкаренко.

За словами народного депутата, це буде дійсно сучасний спортивний об’єкт. Стадіон буде з новим штучним покриттям, біговими доріжками, гарним освітленням, електронним табло, комфортними трибунами та зручними роздягальнями. Вартість об’єкту – 36 мільйонів гривень, з яких 33 мільйони виділяє держава. 3 мільйони – співфінансує місцева громада.

Причому, новий стадіон зможе приймати змагання не лише обласного, а й всеукраїнського рівня.

«Наші спортсмени дуже раді такому подарунку від команди Президента. По селах у нас є стадіони, але звісно – далеко не такого рівня. Олевська громада є найбільшою в Україні, тому я впевнений, що інші спортивні команди будуть з’їжджатися до нас для проведення масштабних спортивних заходів», – зазначив голова Олевської громади Сергій Лисицький.

Ремонт до 100-річчя гімназії буде завершений

Олевська громада може пишатися своєю гімназією. Заклад є одним з найпотужніших в області. Результати олімпіад та тестів ЗНО це підтверджують.

В наступному році гімназія святкує ювілей – 100 років. Але останні 30 років вона знаходиться у стані «реконструкції» і перетворилася на довгобуд. Лише команда «Слуги Народу» в рамках програми Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво» за півтора року здійснила всі необхідні роботи для завершення усього об’єкту.

Реконструкція гімназії завершена після 30 років «довгобуду»

«На момент приходу нашого Уряду, у 2019 році, в Державному фонді регіонального розвитку було майже 900 недобудов – гімназії, школи, дитсадочки, спортивні об’єкти, лікарні. Це показує, який бардак відбувався в Україні ці 30 років, як кралися гроші, як робилися «реконструкції» – тільки з року в рік оновлювалися проєкти та збільшувалися кошторисні документації, виділялися кошти, але нічого не добудовувалося.

І в цьому році ми завершуємо і вводимо в експлуатацію всі ці об’єкти, які отримали в спадок», – зазначив нардеп Арсеній Пушкаренко.

Нова гімназія зі світлими аудиторіями, новим обладнанням, двома відремонтованими спортзалами, оновленим актовим залом, вбиральнями та сучасним харчоблоком.

«Понад 20 років я працюю в цій гімназії, останні 10 – директором. Багато поколінь дітей і батьків майже 30 років чекали на закінчення будівництва. І лише завдяки програмі Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво» і команді «Слуга Народу» ми маємо оновлений заклад. Ви навіть не уявляєте, наскільки я задоволений, що 1 вересня зможемо зайти у світле нове приміщення. І те, що це станеться саме на 100-річчя, вважаю знаковою подією», – висловив слова вдячності директор Олевської гімназії Євгеній Рябой.

Розвиток медицини в громадах - пріоритет

Житомирщина – єдиний регіон в Україні, в якому завдяки активній позиції народних депутатів від «Слуги Народу» статус опорних додатково надано трьом лікарням, одна з яких – в Олевську.

«Ще в лютому 2020 року я пообіцяв, що Олевська лікарня буде опорною. Пройшло півтора року. Незважаючи на спротив системи, я виконав свою обіцянку!» – зазначив голова Житомирської обласної організації партії «Слуга Народу» Арсеній Пушкаренко.

Статус опорної надає лікарні нові можливості та покращення матеріально-технічної бази. А головне – нове приймальне відділення. І воно обов’язково буде побудовано в наступному році! Вартість будівництва нового відділення складе близько 11 мільйонів гривень. Ще понад 20 мільйонів піде на сучасне медичне обладнання.

Арсеній Пушкаренко: розвиток медицини в громадах - пріоритет

«Залишився останній крок і ми його зробимо. Будуть виділені кошти і ми отримаємо тут нове сучасне приймальне відділення. Громаді не доведеться, як раніше, їхати за потреби в обласну лікарню в Житомир або в Київ. Сучасний рентген, томограф, нові апарати штучного дихання та багато іншого буде дома, в громаді», — каже Арсеній Пушкаренко.

Наразі народні депутати від Житомирщини, фракція «Слуга Народу», направили до Кабінету Міністрів України звернення щодо отримання державної субвенції на реконструкцію приймальних відділень і на закупівлю сучасного медичного обладнання в Олевську й інші дві опорні лікарні, які додатково з’явилися в області.

Наступний крок у розвитку медичної інфраструктури в Олевську – добудова корпусу, що біля міської лікарні та створення цілого медичного містечка. Адже сьогодні первинна допомога, хірургічне та реабілітаційне відділення розкидані по всьому місту та знаходяться в неналежних умовах.

«Ми розглядаємо можливість, щоб до 2024 року добудувати корпус і розмістити тут поліклініку, хірургію та реабілітаційний центр. Одне крило плануємо віддати під квартири для лікарів», – зазначив Арсеній Пушкаренко.

В планах реконструкція мосту через Уборть

Міст через річку Уборть в Олевську давно знаходиться в передаварійному стані, адже побудований ще в далекому 1956 році. По ньому йде все транспортне сполучення між двома берегами громади, адже він з’єднує дві рівноцінні частини міста.

Як зазначає Олевський міський голова Сергій Лисицький, через міст щодня проходить велика кількість техніки, в тому числі вантажних машин. Адже на лівому березі знаходиться два лісгоспи та багато приватних підприємств, які займаються деревопереробкою, виробленням сільськогосподарської й іншої продукції. Через міст вантажі перевозяться на правий берег для подальшого транспортування в Київ, Луцьк, Ковель та інші міста України. Тому якщо споруду визнають аварійною та зупинять по ній рух, це завдасть серйозного удару по економіці громади.

«Ми дуже сподіваємося на реконструкцію мосту, адже для нас це – стратегічно важливий об’єкт», – сказав Сергій Лисицький.

Міст через Уборть буде включений до програми «Велике будівництво»

За словами Арсенія Пушкаренка, в наступному році він буде особисто ініціювати включення цього мосту до програми Президента «Велике будівництво». А поки що громада приймає цей міст на свій баланс і готує необхідну проєктно-кошторисну документацію.

Після завершення реконструкції мосту для олевчан добудують міську набережну та зону відпочинку вздовж річки.

«Під мостом планується продовження набережної вздовж усього міста.

Це буде територія, де проводитимуть свій час усі мешканці нашої громади», - поділився планами Олевський міський голова Сергій Лисицький.

Парк імені Тараса Шевченка – стане новою зоною відпочинку

Ще однією зоною відпочинку, що з’явиться в Олевську, стане парк імені Тараса Шевченка. Його побудують на місці аварійного танцмайданчика. Вже розпочато підготовчі роботи.

Після церемонії вручення відзнак з нагоди Дня Незалежності.

«Планується будівництво парку у два яруси. Перший – танцювальна зона, де буде встановлена сцена розміром 10 на 12 метрів. Тут проходитимуть усі концерти та культурні заходи. Другий ярус – паркова зона, окрасою якого стане пам’ятник Тарасу Шевченку», – розповів міський голова Сергій Лисицький

На завершення робочої поїздки народний депутат України, голова житомирської обласної організації партії «Слуга Народу» Арсеній Пушкаренко привітав Олевську громаду з Днем Незалежності України і вручив заслуженим мешканцям подяки та іменні годинники Верховної Ради України.

Останнє редагуванняСереда, 15 вересня 2021 09:57

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається