Олевчанка Марина Олексевич увійшла в ТОП 100 UKRAINIAN WOMEN

30 червня в місті Києві відбулась маштабна вечірка присвячена нагородженню жінок, які увійшли в список " ТОП 100 UKRAINIAN WOMEN" за версією  глянцю TOP.UA .

Серед жінок, що стали медійними представницями проеку TOP-100 Ukrainian Women, опинились Соломія Вітвіцька, Оля Цибульська – вона ж знялась для обкладинки спеціального випуску глянцю. Іменитий жіночий список не обійшовся і без українських блогерів-мільйонників. Цього разу проект відзначив Люду з Голлівуду, Валерію Юрченко, фешн-інфлюенсерку Тетяну Кодзаєву. Але найбільшою гордістю випуску стала олевчанка - Марина Олексевич. Власниця кондитерської студії "Muka" - відомої в Олевську, області, України та і за її межами своїми  найсмачнішими десертами. 

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Marinka_Olexsevich (@marinka.olexsewitch)

Вітаємо Марину  з відзнакою! Бажаємо щиро пишатися собою і не ставити на цій перемозі точку,  стати в собі ще впевненіше і поставити перед собою нові цілі, які незабаром обов’язково будуть досягнуті. А для цього бажаємо володіти міцним терпінням, міцним здоров’ям, неймовірними силами та ентузіазмом!

Останнє редагуванняЧетвер, 01 липня 2021 14:25

Останні з Редактор

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається