Арсеній Пушкаренко: «Відтепер Зе!Команда у вашому місті»

Народні депутати  України від фракції політичної партії «Слуга народу» Арсеній ПУШКАРЕНКО та заступник голови фракції Євгенія КРАВЧУК Народні депутати України від фракції політичної партії «Слуга народу» Арсеній ПУШКАРЕНКО та заступник голови фракції Євгенія КРАВЧУК

      Народний депутат України, член фракції Політичної партії «СЛУГА НАРОДУ» та міжфракційного об’єднання «Житомирщина» Арсеній Пушкаренко відкрив громадські приймальні у Коростені та Олевську. У заході взяла участь заступник голови депутатської фракції ПП «СЛУГА НАРОДУ» Євгенія Кравчук, також були присутні представники місцевої адміністрації, громадських організацій, ЗМІ.
         Незважаючи на те, що у виборчому окрузі №64 (центр – м. Коростень) перемогу на виборах до Верховної Ради отримав депутат-мажоритарник, який не є членом команди Президента, народний депутат України Арсеній Пушкаренко відкрив громадську приймальню задля прямого діалогу громадян і народних обранців від ПП «СЛУГА НАРОДУ».
      – Керівництво Партії вирішило закріпити мене за цим округом. І сьогодні, фактично вперше в Україні, відбулося відкриття громадської приймальні депутата-списочника від нашої фракції на мажоритарному окрузі. Відтепер я буду з вами на постійному зв’язку. У нас вже виходить газета «Зе!Житомирщина», в якій я та мої колеги будемо інформувати вас про нашу діяльність, надавати відповіді на ваші питання, – сказав Арсеній Пушкаренко присутнім.
      Громадська приймальня «СЛУГИ НАРОДУ» – це новий стандарт роботи зі зверненнями громадян. Адже першочергове завдання депутата – вчасно та ефективно допомагати людям вирішувати їхні нагальні проблеми.
     – Кожне звернення, яке надійде до приймальні, буде пріоритетним! Я вже дав доручення своїм помічникам оперативно реагувати, співпрацювати з відповідними службами міста, щоб максимально швидко і результативно вирішувати питання і знаходити вихід з проблемних ситуацій, – зазначив Арсеній Пушкаренко.
       Старі політики одразу після отримання мандату забували про своїх виборців. Вони вирішували лише особисті питання. Зе!Команда працює виключно для людей.
       – Наша мета – зробити ці приймальні центром громадського життя. Вас хоче чути Президент, вас хоче чути фракція і партія! – сказала Євгенія Кравчук.
      Арсеній Пушкаренко подякував мешканцям Коростеня та Олевська, які прийшли на відкриття приймальні.
     – Щоб змінити країну, потрібно починати зі свого міста чи селища. Зробимо це разом! – сказав він.

Приймальні знаходяться за адресами:
м. Коростень, вул. Івана Франка, 17, тел. 096-061-73-09
м. Олевськ, вул. Івана Франка, 1, тел. 096-061-42-75
Графік роботи:
Вт-Пт – з 8.00 до 17.00,

Сб – з 9.00 до 15.00.

НдПн – вихідні.

Останнє редагуванняСереда, 18 грудня 2019 14:24

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається