Фільтрувати матеріали за датою: Середа, 12 січня 2022 — Інформаційний портал міста Олевськ

Арсеній Пушкаренко відкрив районний офіс «Слуга Народу» у Коростені

У Коростені відкрили новий партійний офіс команди «Слуга Народу». Офіс розташований у центрі міста по вул. Грушевського, 17. Це вже третій районний офіс у Житомирській області.

Народний депутат України Арсеній Пушкаренко переконує: команда «Слуга Народу» працює не під вибори, а для людей, тому цей офіс стане майданчиком для спілкування з виборцями.

«З 1 січня 2021 року в Україні діє новий й територіальний устрій. У нас в Житомирській області чотири райони: це Бердичівський, Новоградський, Коростенський і Житомирський. Власне у Бердичівському ми відкрили ще в влітку, у Новоградському особисто відкривала голова партії Олена Шуляк, і сьогодні під Новий рік ми відкрили у Коростенському районі», - говорить народний депутат України, фракція «Слуга Народу» Арсеній Пушкаренко.

Крім цього, в партійному офісі вже з початку року планують проводити звіти депутатів політичної партії «Слуга Народу».

«Нарешті будемо проводити тут звіт. З 1 лютого звіт усіх депутатів місцевих, районних, територіальних громад. Отже, з 1 лютого запрошуємо усіх громадян, ми готові до співпраці», - сказав депутат Коростенської районної ради від політичної партії «Слуга Народу» Сергій Грищенко.

Команда «Слуга Народу» співпрацює на всіх рівнях, і новий офіс стане майданчиком для обговорення ідей та планів на майбутнє, зазначив депутат Житомирської обласної ради від політичної партії «Слуга Народу» Валерій Прокопчук.

«Місток, який сьогодні є між районними організаціями, депутатським корпусом, Верховною радою, обласною радою, районними радами і міськими радами - це дасть поштовх нашій політичній силі в майбутньому, - каже депутат Житомирської обласної ради від політичної партії «Слуга Народу» Валерій Прокопчук.

Також народний депутат України Арсеній Пушкаренко зазначив, що в наступному році стане ще більше майданчиків для комунікації.

«У наступному році у березні плануємо відкрити офіс у Житомирі, який буде працювати з містом і Житомирським районом. Також у наступному році у нас в планах відкриття опорних офісів у великих громадах - це Овруч, Лугини, Олевськ, Малин, Коростишів. Наша команда приділяє цьому велику увагу, не хоче повторювати помилки попередників, і незважаючи, що далеко до виборів парламентських, ми сьогодні працюємо», - каже народний депутат України, фракція «Слуга Народу» Арсеній Пушкаренко.

Наостанок Арсеній Пушкаренко зазначив: партійний офіс – це місце, куди може прийти будь-який містянин, якому потрібна допомога або має якісь ідеї.

Підписатися на цей канал RSS