Фільтрувати матеріали за датою: Четвер, 20 січня 2022 — Інформаційний портал міста Олевськ

Звіт фракції «Радикальна партія Олега Ляшка» у Житомирській обласній раді за 2021 рік

Минув рік з того часу, як депутати від Радикальної партії Олега Ляшка отримали мандат довіри від своїх виборців та стали депутатами Житомирської обласної ради: Крамаренко Сергій Михайлович, Чернявський Павло Петрович, Сергеєва Ірина Вікторівна, Торяник Олена Петрівна, Щербакова Ірина Іванівна. У 2021 році вони своїми діями довели, що навіть за невеликої  чисельності можна на належному рівні представляти інтереси Житомирщини та наших виборців у різних округах.

Найбільш пріоритетними в нашій роботі завжди були питання, які стосуються дітей та охорони здоров’я, і за рік спільними зусиллями з командою облаштовано понад 15 дитячих, спортивних та вуличних тренажерних майданчиків на території Житомирської області.

Якщо більш конкретно, то це придбання, встановлення та облаштування дитячих майданчиків у селах Сущани, Тепениця, Рудня-Хочинська, Копище Олевської ОТГ та в місті Олевськ, у селі Рижани Хорошівської ОТГ, у селах Селець та Бродник Народицької ОТГ,  спортивних майданчиків у селах Лопатичі,  Жубровичі, Кишин Олевської ОТГ, облаштування спортивного майданчика на території Городницької ОТГ, а також придбання, встановлення та облаштування вуличних тренажерів  на території сіл Дружба, Журжевичі Олевської ОТГ та на території Покалівського закладу загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів, придбання ігрового обладнання для Великофоснянської ЗОШ та Слободи-Шоломківської ЗОШ Овруцької ОТГ.

Виділено кошти на придбання меблів для Рижанського ліцею, меблів та оргтехніки для Середньодеражнянської ЗОШ І–ІІ ступенів, придбання мультимедійного комплексу для Терехівської ЗОШ І–ІІ ступенів, комп’ютерної техніки для СЗОШ № 3 м. Бердичева, на придбання телевізора та принтера для спеціалізованої загальноосвітньої школи з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів ЗОШ І–ІІІ ступенів № 17 м. Бердичева; для Стрижівського закладу дошкільної освіти було придбано  проектор, екран для проектора, ноутбук, ламінатор, стінка для іграшок, для Замисловицької ЗОШ І–ІІІ ст. ноутбук, Новороманівській ЗОШ І–ІІІ ступенів було виділено кошти на придбання меблів, для спортивної школи смт Хорошів було виділено кошти на придбання шведської стінки, обручів, матів, гімнастичних палок тощо. 

Хоч  школи Житомирщини і підлаштовуються під нові стандарти й вимоги реформи освіти, все ж питання створення  належних умов для наших учнів подекуди залишається проблемним. Отож протягом року було виділено кошти на поточний ремонт вестибюля та коридорів Новобілокоровицької ЗОШ № 3, на придбання вікон для Іванковецької ЗОШ І–ІІІ ступенів, на придбання та встановлення металопластикових вікон у приміщенні Скраглівської гімназії, для поточного ремонту приміщення Великонизгірецького ДНЗ «Золотий ключик», придбання вхідних дверей для Іванковецького ДНЗ «Журавлик», для поточного ремонту подвір’я та огорожі Великонизгірецької ЗОШ І–ІІІ ступенів; Гришковецькому закладу дошкільної освіти було спрямовано кошти для придбання пральної машини, пилососа та ноутбука, для НВК № 4 міста Бердичева було виділено кошти для придбання кахелю, будівельних матеріалів та дверей, Ружинському ДНЗ «Золота рибка» посприяли у виділенні коштів на придбання пральної машини, Чижівській загальноосвітній школі І–ІІІ ступенів було придбано посудомийну машину, а для спеціалізованої загальноосвітньої школи № 17 м. Бердичева було виділено кошти на поточний ремонт центрального ґанку.

У нелегкий час пандемії Радикальна партія не забуває і про медичні заклади, тож для КНП «Олевська центральна лікарня» було виділено кошти на виготовлення проектно-кошторисної документації на ремонт неврологічного відділення, КНП «Бердичівська міська лікарня» отримало кошти на поточний ремонт травматологічного відділення, придбання медичного обладнання для малоінвазивної хірургії  і електрокардіографа, для проведення ремонтних робіт у травматологічному відділені,  КНП «Житомирська обласна дитяча клінічна  лікарня» отримало кошти на придбання медичного обладнання, КНП «Овруцька міська лікарня»  – для ремонту покрівлі будівлі харчоблоку, КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО» отримало кошти на придбання електрокоагулятора та Стрижівська лікарська амбулаторія отримала небулайзер, кушетки медичні, архівну шафу, стільці, wifi-роутер та лінолеум.

За сприяння депутатів від Радикальної партії Лугинська селищна рада придбала  службовий автомобіль (у рамках проєкту «Поліцейський офіцер громади»), КНП «Автобаза санітарного транспорту лікувально-профілактичних закладів охорони здоров’я» отримало вантажний самоскид та легковий автомобіль,  комунальне книжково-газетне видавництво «Полісся» отримало поліграфічне обладнання.

За сприяння фракції було виділено кошти на благоустрій села Рижани, придбано ліхтарі вуличного освітлення для Ярунської ОТГ, на буріння водозабірної свердловини для Киківської ЗОШ, для проведення капітальних ремонтів діючих сміттєвих майданчиків з облаштуванням ємностями з розподільного збору сировини ОСББ «Містечко морське», ОСББ «Наш дім», ОСББ «Комфорт», ОСББ «Зоря», на будівництво бюветів на території населених пунктів с. Михайлівка, с. Холосне та с. Нивки та на благоустрій села Михайлівка Коростенської ОТГ, на придбання бетонної огорожі кладовища Великогорбашівського старостинського округу, на благоустрій села Мар’янівка Довбиської ОТГ.

Також не забували депутати і про творчі колективи. Виділено кошти для придбання концертних костюмів  учасникам колективу художньої самодіяльності Брониківської ОТГ, сценічних костюмів народному хору української пісні Хорошівського Будинку культури, сценічних костюмів вокальному ансамблю «Вишиванка» Рижанського клубу-філіалу,  сценічних костюмів для КЗ «Центр культури і дозвілля» Новоборівської с/р.

Впевнені, що і надалі будемо працювати в межах своїх депутатських повноважень  щодо вирішення проблем громад Житомирщини  в цілому і кожного виборця  зокрема. 

Отже, багато що  вже зроблено, але попереду ще безліч справ!

Щиро дякуємо всім за довіру та підтримку!

Підписатися на цей канал RSS