Фільтрувати матеріали за датою: Понеділок, 04 травня 2020 — Інформаційний портал міста Олевськ

Олевська лікарня стане кращою – «Пержанська рудна компанія» перерахувала півмільйона гривень на ремонт в медустанові

«Пержанська рудна компанія» перерахувала 500 тисяч гривень благодійної допомоги на капітальний ремонт неврологічного відділення та ремонт системи подачі кисню в Олевській центральній лікарні.

Інформацію про отримання коштів підтвердив головний лікар КНП «Олевська центральна лікарня» Олег Казюк, повідомляється на офіційному сайті Олевської ОТГ.

«Пержанська рудна компанія» надала фінансову допомогу для проведення ремонту окремих приміщень КНП «Олевська центральна лікарня», зокрема – неврологічного відділення, та відновлення системи подачі кисню, в тому числі для можливого прийому хворих із тяжкими формами коронавірусної хвороби, щоб забезпечити їм інтенсивну терапію.

Повідомляється, що протягом місяця від ТОВ «Пержанська рудна компанія» надійшло 1 457 333 гривень на покращення матеріально-технічного стану медичного закладу та на заходи щодо запобігання поширенню на території Олевської ОТГ коронавірусу.

Зокрема, ТОВ «Пержанська рудна компанія» перерахувала 779 000 гривень на придбання засобів індивідуального захисту і дезінфікуючих засобів для установ та організацій в Олевську, які здійснюють заходи щодо недопущення розповсюдження захворювань, спричинених спалахом COVID-19.

Також додатково надійшло 178 333 гривень на придбання медичних препаратів.

Олевська міська рада та колектив КНП «Олевська центральна лікарня» висловили вдячність «Пержанській рудній компанії» за підтримку в складний для країни час.

Довідка

«Пержанська рудна компанія» входить в інвестиційну компанію BGV Group відомого українського підприємця Геннадія Буткевича. Відомо, що з початку карантину BGV Group надала допомогу в медустанови Житомирщини на суму у майже 20 мільйонів гривень. Також компанія Буткевича допомогла запустити виробництво захисних костюмів місцевою швейною фабрикою у Новоград-Волинську, виконавши великі замовлення для медиків Житомирської області.

Підписатися на цей канал RSS