Фільтрувати матеріали за датою: Четвер, 11 жовтня 2018 — Інформаційний портал міста Олевськ

«MyPol» мобільний додаток, завдяки якому можна викликати поліцію

Житомирська область стала п’ятою в Україні, де запустили мобільний додаток для громадян, який допоможе швидко викликати поліцію.

«MyPol» (Моя поліція) можна завантажити на Play Market чи App Store. Сервіс запустили в області з 11 жовтня, передає відділ комунікації ГУНП Житомирщини.

Серед переваг – виклик «SOS» для випадків реальної загрози життю людини. Для інших ситуацій, зокрема зникнення людини, існує терміновий виклик за допомогою інших позначок.

Правоохоронці отримують інформацію про місце розташування абонента та відомості про нього, внесені під час реєстрації додатку на смартфоні.

Громадяни, які встановили додаток, мають можливість оцінювати роботу окремих поліцейських та отримувати актуальні новини.

  • Опубліковано в Події

Вихованець Олевської ДЮСШ (боротьби) в Китаї

Вихованець Олевської ДЮСШ (боротьби), майстер спорту України, триразовий Чемпіон України (серед юніорів) та срібний призер Чемпіонату Європи (серед юніорів) – Богдан Попков, з 1 вересня знаходиться на тренувальному зборі в Китаї, які проходять в різних провінціях. Тренування проводяться Національною збірною Китаю, яка готується до Олімпійських ігор 2020 року в Японії.

фото з мережі instagram

  • Опубліковано в Спорт
Підписатися на цей канал RSS